Королева Камілла прокоментувала стан здоров’я Чарльза III

Королева Камілла вперше прокоментувала стан здоров’я свого чоловіка Чарльза III, який наступного тижня ляже до лікарні через збільшення простати. Про це повідомляє видання HELLO.

Зокрема, вона відвідала Абердинську художню галерею та заявила, що з монархом все добре.

«З ним все добре, дуже дякую. Він з нетерпінням чекає повернення до роботи», — сказала вона.

Відомо, що новина про госпіталізацію короля з’явилася буквально через кілька хвилин після того, як Кенсінгтонський палац оголосив, що принцеса Уельська перенесла операцію на черевній порожнині. Однак, на відміну від принца Вільяма, королева Камілла продовжує виконувати свої обов’язки. Старший син Чарльза ІІІ взяв перерву у зв’язку з госпіталізацією і тривалим відновленням своєї дружини Кейт Міддлтон.

Нагадаємо, принцеса Уельська Кейт Міддлтон у вівторок, 16 січня, потрапила до лікарні. Її госпіталізували  для проведення планової операції на черевній порожнині. 

«Її королівська високість принцеса Уельська була доставлена до лікарні для проведення планової операції на черевній порожнині. Операція пройшла успішно і очікується, що вона залишатиметься у лікарні впродовж 10-14 днів перед тим, як повернутися додому для продовження відновлення», — йшлося у заяві Кенсінгтонського палацу.

Як додали у палаці, Міддлтон навряд чи повернеться до своїх громадських обов’язків до Великодня.

Також там зазначили, що принцеса Уельська воліла б залишити конфіденційними її особисті медичні дані.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Интернет покоряет видео группы «Rammstein» с песней «Крылатые качели»

31.08.2016 - 23:04
Интернет с новой силой покоряет группа «Rammstein», которая в своем стиле исполнила известную песню «Крылатые качели». На Ютуб видео появилось 7-го апреля. Многим из нас, конечно, больше по душе исполнение, ...

Активисты «С 14» напали на Наталью Витренко: видео

26.04.2018
Активисты националистической организации С 14 ...

Появился сатирический мультик о дальнобойщиках и Путине (видео)

07.12.2015
В сети появился замечательный сатирический ...