Користуючись туманом, окупанти пішли в наступ на Сумщині

Користуючись поганою для безпілотних літальних апаратів погодою, російські окупанти посилили штурмовий натиск на Північно-Слобожанському напрямку (північна прикордонна частина Сумського району Сумської області).

Про це у своєму однойменному Телеграм-каналі повідомив польовий командир Збройних сил України з позивним «Розвідник», який воює на даній ділянці фронту:

«Знову дощ та тумани, що не дозволяє ефективно працювати по ворожих групах. На жаль, штурмові групи ворога, користуючись цим, намагаються пройти до позицій непоміченими».

У свою чергу, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України у зведенні за сімнадцяте листопада, серед іншого, повідомив:

«На Північно-Слобожанському і Курському напрямках українські воїни відбили сім штурмових дій окупантів. Крім того, ворог завдав чотири авіаудари, скинувши 10 КАБ, а також здійснив 125 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, з яких сім – із реактивних систем залпового вогню».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Француз показал китайцам уникальную выставку скульптур шоколада: видео

17.12.2016 - 23:46
Что означают реки и армии из шоколада, узнали жители 2-миллионного Чанчуня. В этом китайском городе выставлена экспозиция из около 700 скульптур. Шоколадную терракотовую армию, Будду, львов, драконов и Эйфелеву башню ...