«Комсомольська правда» розповіла про злочини Путіна і російських окупантів

На інтернет-сайті російського видання з мільонною аудиторією «Комсомольская правда» ввечері одинадцятого лютого з’явилися щонайменше десять публікацій, які засуджують вторгнення РФ в Україну.

Зараз вони вже видалені, але незалежні засоби масової інформації, зокрема «Медуза», встигли зробити скріни: «Крим — Україна. Росія зобов’язана повернути півострів», «Росія стала жертвою окупації путінським режимом», «Російська Федерація вчинила злочини в Бучі, Ізюмі та Гостомелі»… Це заголовки матеріалів.

Ніякої хакерської атаки — «Продолжение следует» опублікувало монолог новинного редактора «КП» Володимира Романенко, який зізнався у цьому потужному вчинку. Молодий чоловік розповів, що йому було соромно за те, що він пропагандист, але мусив працювати, бо дуже були потрібні гроші. Але терпець увірвався:

«Для мене такий крок — це стрибок у безодню. Я шукаю якусь роботу, накопичень особливо не залишилося. Але сприймаю це як спокуту провини. Залишитися без роботи — як на мене, співмірна плата за те, що я брехав».

Однак не зрозуміло, чому Володимир думає, що все обмежиться лише втратою роботи. Швидше за все, в Росії його чекає величезний строк у тюрмі. А якщо він раптом зможе вирватися за кордон, на шо ми сподіваємося, то роботу він зі своєю репутацією, швидше за все, знайде.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

УЕФА определила лучший гол в Лиге чемпионов: видео

05.06.2017 - 21:10
УЕФА опубликовал десятку лучших голов в Лиге чемпионов по итогам сезона-2016/17. Первое место в рейтинге занял эффектный мяч  игрока «Ювентуса» Марио Манджукича в финале против мадридского «Реала». В столице Уэльса Кардиффе на ...

В Киеве на АЗС произошла драка из-за очереди, видео

11.02.2018
Вечером 10 февраля на столичном ...

Активисты Нацкорпуса выдвинули жесткие претензии «Шахтеру»: видео

28.11.2017
Представители фанатских группировок Kharkiv City ...