Командування ЗСУ розформовує 67 бригаду ДУК «ПС»

Командування Збройних сил України розформовує 67-у окрему механізовану бригаду ЗСУ та переводить її бійців з Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» в інші підрозділи.

Принаймні про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на своїй офіційній сторінці в Телеграм-каналі «67 ОМБр ДУК»: «Мотиви таких дій нам невідомі. Всі спроби зупинити цей процес та вияснити причини результатів не дали».

Але вказується, що в бригаді працюють численні комісії. А на командирів відкриті службові розслідування: «Не виключено, що відкриють кримінальні провадження за надуманими звинуваченнями в невиконанні бойових розпоряджень».

ДУК запевнює, що всі накази командування бійцями та командирами виконуються. А свою честь та гідність вони будуть відстоювати в законний спосіб.

«Залишаються абсолютно незрозумілими дії на цілковите ослаблення боєздатного підрозділу, яким від самого початку повномасштабного вторгнення є дана військова частина».

Останню тезу ДУК заперечив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», який вже давно говорить про серйозні організаційні проблеми в ЗСУ, які посилюють наші поразки під ударами російських окупантів:

«Найближчим часом очікуйте чимало новин, пов’язаних зі змінами у структурі, адже наявні проблеми в деяких підрозділах і родах військ не можна вирішити лише кадровими перестановками. Довгий час проблеми ігнорувалися, а їх вирішення було покладено глибоко в ящик. Це призводить до таких ситуацій, як зараз з 67 ОМБр та Часовим Яром».

Нагадаємо, останні місяці ворог планомірно просувається до Часового Яру, де згідно з останніми новинами воювала, у тому числі, 67-а бригада.

Однак «DeepState», як і інші військові експерти, також вважають, що давно настав час розформувати бригади територіальної оборони, перевівши їх бійців до інших підрозділів. Схоже, цей процес також розпочався:

«126 окрема бригада територіальної оборони почала фігурувати у складі 30-го Корпусу морської піхоти».

Відомо, що територіальною обороною намагалися затикати «дірки» на фронті, однак більшість цих бригад завжди були «слабкими ланками» через об’єктивні причини.

Справедливості ради зазначимо, що успішні підрозділи тероборони навпаки посилюють свій статус. Так, нещодавно сота волинська бригада ТРО отримала статус повноцінної механізованої.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Застрелили беременную певицу Самину Самун: видео

13.04.2018 - 02:16
Дичайший случай произошел в Пакистане, где во время свадьбы приглашенную для выступления певицу один из гостей расстрелял из пистолета за отказ танцевать. Три выстрела в 24-летнюю Самину Самун (Синдху) не ...

Обладательница самых роскошных ягодиц в мире станцевала самбу: видео

25.01.2017
Обладательница самых роскошных ягодиц бразилианка ...