Командування переміщує Сили оборони у Бахмуті

Добігає завершення ще одна доба героїчної оборони міста Бахмут у Донецькій області. Незважаючи на багатократну перевагу російських загарбників у живій силі і техніці, Сили оборони дають їм гідну відсіч.

В суботу, як ми повідомляли трохи раніше, навіть вдалося трохи відкинути окупантів на півночі і півдні міста.

А під вечір стало зрозуміло, чому деякі підрозділи залишили Бахмут. В керівництві ЗСУ розповіли, що відбувається ротація. Навіть, якщо не тільки вона, то зрозуміло, що командування тримає ситуацію під контролем.

Росія не контролює Бахмут у Донецькій області. Масового відведення звідти українських військ наразі не відбувається. Про це у суботу, 4 березня, заявив представник Східного угруповання військ Сергій Черевий у коментарі телеканалу CNN.

«Бої у Бахмуті ведуться більше на околицях, а саме місто контролюється українськими Силами оборони: Збройними силами України, Прикордонною службою та Національною гвардією… Масового відведення українських військ також не відбувається», — пояснив він.

Речник також прокоментував повідомлення про виведення деяких підрозділів. За його словами, ЗСУ проводять контрольовану, планову ротацію позицій у Бахмуті.

Череватий зазначив, що станом на суботу, 4 березня, бойові дії велися навколо Бахмута, у селах Васюківка та Дубово-Васильківка на північ від міста, а також у селах Іванівське та Богданівка на захід від нього.

Нагадаємо, вчора стало відомо про переведення з Бахмута підрозділа аеророзвідки Птахи Мадяра.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

ЧМ-2018: Россия выигрывает у Египта 3:1. Видео голов

19.06.2018 - 22:04
После нулевого первого тайма, который прошел в относительно равной борьбе, во втором страсти закипели. Сборной Египта после поражения Уругваю нужна только победа, а потому она ведомая своим лидером Салахом пошла ...

Роналду в Киеве разбил лицо оператору: видео

26.05.2018
Когда ты звезда, твое имя ...