Колони техніки РФ рухаються до Чернігівщини, – ЗСУ

По території РФ до державного кордону України в Чернігівській області рухаються колони російської військової техніки без розпізнавальних знаків. В її складі помічена жива сила окупантів в формі, подібній українському пікселю.

Про це без подробиць з посиланням на дані розвідки на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомило Оперативне командування «Північ». Без цифр ця інформація не дозволяє оцінити ситуацію, адже колони можуть бути різними.

Зрозуміло, що ситуація тривожна, однак вона є такою вже завжди. А стосовно схожої форми деякі експерти писали, що справа виключно в тім, що і Україна, і Росія закуповують одну й ту саму тканину для неї в Туреччині.

ОК «Північ» стверджує, що Сили оборони Сіверщини тримають ситуацію під контролем і не посягають на чужі території. А трохи згодом повідомило:

«З 07:50 до 08:45 дев’ять приходів, попередньо, з 120-міліметрового міномету в районі населеного пункту Єліне. Втрат серед особового складу та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформації не надходило».

На фото від Генштабу танки ЗСУ.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Бойцы ВСУ успешно выполнили боевое задание: видео победного танца

23.02.2019 - 12:06
Офицер ВСУ Анатолий Штефан опубликовал новое «зажигательное» видео с фронта За 22 февраля пресс-центр Объединенных сил в предварительном утреннем отчете зафиксировал четырнадцать обстрелов террористами украинских позиций на Донбассе. В том ...

Парасюк и Гелетей подрались возле Рады: видео

17.10.2017
Депутат Владимир Парасюк вновь «отметился» ...

Ликвидирована позиция ДНР с пулеметчиком: видео

23.04.2018
Бойцы ВСУ передали фонду «Повернись ...