Коли у Вінниці розпочнуть опалювальний сезон

Різке зниження температури не тільки змусило вінничан згадати про светри, ковдри та шкарпетки, а й замислитись про те, коли у батареї з’явиться тепло? А чи є зараз підстави включати опалення? В Києві його вже запустили, але так підфартило не всім містам.

«Опалювальний сезон у Вінниці розпочнеться відповідно до прийнятого Рішення Виконавчого комітету Вінницької міської ради про початок опалювального періоду. Зазвичай це відбувається при умові, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 8°С та нижче», — зауважили у КП «Вінницяміськтеплоенерго».

Відповідно до темпеературних показників підприємство розпочинає подачу теплоносія на житлові будинки.

«Подача тепла на заклади соціальної сфери (школи, садочки, лікарні, інші заклади соціального та культурного призначення), відбувається згідно поданих на підприємство письмових заявок керівників вищезазначених закладів», — додають у «Вінницяміськтеплоенерго».

Як пояснив виданню NaПарижі керівник Вінницького обласного центру з гідрометеорології Юрій Власов, 8 жовтня середньодобова температура складала 9,6 градусів, 9-го – 5,3, 10 жовтня – 5,2 градуси.

«Протягом нинішньої доби температура повітря буде такою ж, як минулої. Однозначно менше 8 градусів. Тож фактично завтра будуть підстави для початку опалювального сезону. Однак, чи варто, адже наприкінці тижня очікується потепління, і середньодобова температура буде вище за +10?», — зазначив Юрій Миколайович.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Укроборонпром показал в действии новую штурмовую винтовку: видео

07.10.2017 - 18:35
После этого первая партия WAC-47 будет передана в армию Концерн «Укроборонпром» показал в действии автоматический карабин WAC-47. 5 октября на полигоне Национальной гвардии Украины в Новых Петровцах (Киевская область) состоялись ...

Петра Порошенко тепло поздравили с днем рождения: видео

26.09.2017
Сегодня президенту Украины Петру Порошенко ...

Обрушение завода в Горловке: появилось видео

28.01.2019
Ранее «РЕАЛ» сообщал, что сегодня ...

Звезда выиграла у Динамо 2:0. Видео голов

12.03.2017
Киевское «Динамо» потерпело четвертое поражение ...