Коли у Вінниці для школярів розпочнуться літні канікули

В Україні навчальний рік триватиме до 28 червня. Відповідно до законодавства, навчальний процес має становити 175 робочих днів на рік. Проте структура і тривалість навчального року, включаючи канікули, визначається кожним закладом освіти самостійно.

Про це повідомляє департамент освіти Вінницької міської ради.

«Відповідно до Закону “Про повну загальну середню освіту”, у навчальному році учням повинно бути надано не менше 30 календарних днів канікул. Власне літні канікули у закладах загальної середньої освіти ВМТГ розпочнуться з 1 червня і триватимуть до 1 вересня 2024 року», – пояснила директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Також вона додала, що у різних регіонах України, у зв’язку з триваючою повномасштабною війною, навчальний процес може тривати до кінця червня. У Вінниці учбовий рік, що минає, пройшов без збоїв та надзвичайних ситуацій, отож останні дзвоники в більшості закладів загальної середньої освіти мають продзвеніти 31 травня.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украинско-британская компания создала уникальную бронебойную пулю: видео

24.07.2017 - 19:26
Патрон, оснащенный нею уже прошел тестирование в ВСУ Украинско-британская компания Stiletto Systems Ltd продолжает разработку новых бронебойных патронов. Сегодня, 24 июля, портал defence-blog.com сообщил о том, что разработчики презентовали новый ...

Разработан микробный топливный элемент (видео)

27.11.2015
Группа китайских студентов разработала микробный топливный ...

Новозеландцы смогут заправлять автомобили пивом

21.08.2015
Теперь новозеландцы могут заправлять свои ...

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017
Удивительно, но самый красивый гол ...