Коли ми почнемо контрнаступ, Росія буде в паніці, – заступник міністра оборони

Заступник міністра оборони Володимир Гаврилов вважає, що Росія буде в паніці, коли почнеться український контрнаступ.

Про це він сказав в інтерв’ю британському виданню The Independent.

«Ми почнемо наш контрнаступ, коли і де – зараз не має значення. Росія буде в паніці, ви побачите багато паніки. Вони досі не розуміють, що [їхня] пропаганда демонструє неправдиву картину того, що насправді відбувається на місцях. Ця війна буде виграна на землі, а не на екранах телевізорів, не в інтернеті…

Я не здивуюся, якщо одного дня, можливо, цього або наступного місяця, ми побачимо щось, що сприятиме негайному краху російської стратегії або її армії, економіки».

За його словами, утримання Бахмута було ключовим моментом у підготовці України до контрнаступу. Утримуючи плацдарм у «фортеці» Бахмут, Україна викрила той факт, що російська військова машина «вже не тієї якості, яку ми бачили рік тому, коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну і в першій хвилі в’їхала на танках».

«Бахмут продемонстрував не лише нам в Україні, але й ворогу, що для Росії немає військового рішення у цій війні; навіть гірше, наприкінці цієї війни на Росію чекає військова катастрофа, і ми це побачимо найближчим часом», — заявив він.

Гаврилов додав, що після багатьох місяців виснажливої війни ситуація на місцях може почати розвиватися дуже стрімко.

«Я можу лише сказати, що ми робимо все можливе, щоб закінчити війну якомога швидше… Я б дуже хотів, щоб 2023 рік став роком перемоги», — підкреслив він.

Оптимізм — це, звісно, добре, але Україна завжди вирізнялася у військовому плані в стриманності, в тому, що не переоцінює власні можливості і недооцінює ворога. Хотілось би збереження цього мудрого підходу.

Тим паче що начальник Гаврилова — міністр Резніков — в останні тижні теж дав декілька інтерв’ю, в яких навпаки намагається донести до суспідьства і західних партнерів, що очікування від нашого контрнаступу дуже перегріті. Що не треба розраховувати на щось неймовірне і розгромну перемогу… Так, ми готуємося, але й ворог сильний…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ныряние и плавание в снегу (видео)

24.01.2016 - 19:58
Активные люди неугомонны. Они всегда найдут себе занятие по душе. Во время сильных снегопадов, этого снега намело достаточно мног для того, чтобы в него нырять и даже плавать в нем. ...

Ливерпуль разгромил Рому в 1/2 финала Лиги чемпионов: видео

25.04.2018
Состоялся первый полуфинальный матч Лиги ...