КНДР звинуватила Україну в «манії величі», що можна перемогти Росію

Молодша сестра північнокорейського диктатора Кім Чен Ина, Кім Йо Чжон, звинуватила президента України Володимира Зеленського в тому, що він «грає в азартні ігри» з долею своєї країни через маловідому петицію на сайті президента.

Про це повідомило державне агентство КНДР KCNA.

Сестра Кім Чен Ина помітила (!) на сайті президента України розміщену 30 березня петицію з закликом розмістити ядерну зброю від США на території України або зробити Україну державою з власним ядерним озброєнням. Станом на 1 квітня петиція набрала трохи більше 700 голосів при необхідних для розгляду 25 тисячах, що є досить низьким показником.

Кім Йо Чжон назвала розміщення такої маловідомої петиції «продуктом зловісної політичної змови влади Зеленського».

«Українська влада, охоплена невиліковною манією величі, що вона здатна перемогти Росію, несе ядерну катастрофу, яка загрожує їхньому існуванню», — вирішила сестра диктатора КНДР.

Вона заявила, що «розмови Зеленського про розміщення ядерної зброї США і самостійну розробку ядерної зброї є проявом його дуже небезпечної політичної амбіції продовжити свої дні, що залишилися, за будь-яку ціну, граючи в азартні ігри з долею своєї країни і народу».

Зрозуміло, що всі висновки Кім Йо Чжон є неадикватними реальній ситуації, а по своїй суті маячнею. Навіть якщо допустити дурість, що петицію розмістили на прохання Зеленського, то вона не може ні до чого призвести. Адже зрозуміло, що США не будут ні розміщувати в Україні ядерну зброю, ні тим паче дозволяти її розробляти.

Фактично можлива спадкоємиця влади в КНДР просто намагається продемонструвати лояльність Путіну. З одного боку, задля демонстрації антизахідної позиції, а з іншого, можливо розраховуючи на якісь дивіденди, наприклад, на поставки продовольства.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Три способа слепить красивые вареники (видео)

25.12.2015 - 19:05
Излюбленная еда украинцев – вареники. Чем бы их не наполнили – они всегда вкусные. Предлагаем три способа лепки этого замечательного блюда, для того, чтобы они были еще и красивыми, как ...

Произошла драка между Пушкиным и Лениным возле московского Кремля (видео)

25.04.2016
Занимательная драка двух исторических персонажей ...

«Динамо» обидно проиграло «Шахтеру»: видео

22.04.2017
Киевское «Динамо» на своем поле ...