Клуб Бензема відмовився грати в Ірані і зазнав нападу

У азійській Лізі чемпіонів стався гучний скандал. Матч в Ірані між місцевим клубом Сепахан та зірковим Аль-Іттіхадом, за який грає Карім Бензема, так і не відбувся. Саудівська команда відмовилася виходити на гру, і її скасували.

Причина – на стадіоні Нагш-е-Джахан, де мав відбутися поєдинок, стоїть статуя Касема Сулеймані. Представники Аль-Іттіхада сподівалися, що статую приберуть, проте цього не сталося. Генерала Сулеймані саудити вважають терористом. Його було ліквідовано у 2020 році завдяки спецоперації військових США.

На цьому проблеми для гостей не закінчились. Команда одразу зі стадіону поїхала до аеропорту. Утім по дорозі на автобус Аль-Іттіхаду було здійснено напад. В результаті пошкодили бокове вікно. Чим саме було атаковано автобус наразі не повідомляється.

Зазначимо, що багато років між Саудівською Аравією і Іраном не було навіть дипломатичних відносин. Потепління у стосунках цього року відбулося за посередництва Китаю…

Тим часом інша зіркова команда Саудівської Аравії Аль-Наср здобула другу перемогу в азійській Лізі чемпіонів. Роналду з партнерами обіграли на власному полі Істіклол із Таджикистану.

Португалець забив гол у середині другого тайму, розпочавши камбек для свого клубу, адже після перших 45 хвилин гості були попереду 1:0. У підсумку Аль-Наср здолав суперника з рахунком 3:1.