Китай встановив дипломатичні стосунки з Талібаном

Китай встановив дипломатичні стосунки з рухом Талібан, який захопив владу у Афганістані і вважається на Заході терористичним. Про це свідчить інфомація агентства Сіньхуа, оприлюднена напередодні.

Вказано, що вчора лідер КНР Сі Цзіньпін у Будинку народних зборів у Пекіні прийняв вірчі грамоти, вручені йому новими послами 42 країн. Серед них був і посол від уряду талібів Асадулла Білаль Карімі. Також вірчі грамоти вручив посол Павло Рябікін з України.

Після закінчення церемонії Сі Цзіньпін виступив із промовою перед послами, у якій заявив, що Китай готовий поглиблювати дружбу та розширювати взаємовигідну співпрацю з народами інших країн на основі рівноправності та взаємної вигоди. При цьому лідер КНР констатував, що сьогоднішній світ не є мирним.

Як бачимо, в світі активно гуртуються всі, хто вважає своїми ворогами чи опонентами країни Заходу на чолі зі США. Мова про фашистську Росію, Іран, КНДР, Китай, а відтепер ще й рух Талібан (до речі добрі стосунки у цих країн і з хуситами).

Раніше таліби заявили про переговори з Росією про визнання їхнього уряду. Йдеться про дипломатичні відносини, без яких подальша співпраця просто неможлива, пояснили в Талібані.

Також повідомлялося, що глава МЗС РФ Сергій Лавров зустрічався у Москві з представниками Талібану, який визнаний терористичною організацією і заборонений в Росії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Интернет покоряет видео об испанской вилле Порошенко

11.11.2016 - 10:24
Нардеп Сергей Лещенко в эфире телеканала 112 Украина 3-го ноября заявил, что президент Порошенко не задекларировал свой дом в Испании. Также по его словам, необходимо декларировать и те картины выдающихся ...

Порошенко: «Украину пытаются загнать в имперское стойло». Видео

20.11.2016
Президент по случаю Дня достоинства и ...