Китай виступив проти військової ініціативи Путіна

Пекін неочікувано обсмикнув Путіна, який вірішив полякати Європу розміщенням ядерної зброї у Білорусі. Хоча у Піднебесній і не вжили слова «Росія», всім зрозуміло, що мова про неї.

Китай виступає за нерозміщення ядерної зброї за кордоном будь-якою ядерною державою. Про це заявив заступник постійного представника КНР при ООН Ген Шуан під час виступу на Раді безпеки всесвітньої організації.

«Ми виступаємо за заборону передачі ядерної зброї, щоб жодні ядерні країни не передавали свою ядерну зброю за кордон і не розміщували її за межами своєї країни. Ми також виступаємо за те, щоб розгорнуті в інших країнах ядерні озброєння були звідти виведені», — сказав він.

Шуан підкреслив, що минулого року п’ять лідерів ядерних країн заявили, що ядерну війну неможливо виграти і її не можна починати.

«Сьогодні ця заява є ще більш важливою. Китай закликає всі ядерні країни дотримуватися своїх зобов’язань, зменшувати ризик ядерної війни та уникати будь-яких конфліктів між ядерними державами», — додав заступник постпреду КНР.

Міжнародна кампанія із заборони ядерної зброї (ICAN) 25 березня засудила заяву президента РФ Путіна про розміщення ядерної зброї у Білорусі, повідомляло видання The Guardian.

«Поки країни продовжують розглядати ядерну зброю як щось інше, ніж глобальну проблему, це допомагає Путіну прикриватися такою поведінкою», — заявив тимчасовий виконавчий директор ICAN Даніель Хогста.

Як повідомлялося, Путін заявив, що РФ розмістить у Білорусі тактичну ядерну зброю. За його словами, розміщуватимуть зброю «без порушення зобов’язань щодо ДСНО».

Путін виправдав рішення тим, що Британія надасть Україні танкові снаряди зі збідненим ураном. Це умисна маячня, бо такі снаряди не мають взагалі ніякого відношення до ядерної зброї і не є шкідливими для здоров’я. Просто збіднений уран — дуже міцний метал, який краще пробиває броню. Путін це знає, а тому навмисно бреше. Навіщо? Розрахунок на мільони людей, які ніколи нічого не перевіряють, малограмотні й схильні вірити диктатору на слово.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Англии состоялся заезд на велосипедах голых активистов (видео)

06.06.2016 - 21:15
Нам бы их заботы. Как только на сытом западе не выражают свое отношение к тому или иному явлению! Вот, к примеру, в Англии озаботились тем, чтобы поддержать людей, которые могут ...

В США упал метеорит, видео

17.01.2018
Неподалеку от американского Детройта в ...

Как правильно разделать плод граната (видео)

10.10.2015
Умеете ли Вы правильно разделать ...