Китай розлючений на владу РФ

Китай розлючений на РФ, через те, що росіяни не вміють тримати язик за зубами і злили інформацію про можливу військову співпрацю двох країн. Про це пише The Economist.

За даними видання, Китай хотів, щоб будь-яка підтримка росії залишалася в таємниці, адже знає, що такі дії підірвали б його претензію бути нейтральним посередником.

Також ці дії Китаю підривають його міжнародну репутацію і у разі надання допомоги Росії, спровокує ще більшу кризу у відносинах Китаю з Європою та США, — зазначає видання.

Нагадаємо, раніше CNN повідомило, що Китай схиляється до відправки зброї до РФ. Остаточне рішення ще не прийняте, але переговори між Москвою та Пекіном щодо ціни та обсягу обладнання продовжуються. Пізніше у ЦРУ підтвердили цю інформацію.

Якщо Китай постачатиме Росії летальну зброю для війни проти України, США дадуть відповідь жорсткими санкціями. Про це заявив президент США Джо Байден у інтерв’ю ABCNews. При цьому Байден зазначив, що не очікує, що Пекін зважиться на такий крок, хоч і може розглядати цю можливість.

«Я не очікую — ми цього ще не бачили, але я не чекаю великої ініціативи з боку Китаю щодо надання зброї Росії», — сказав Байден.

Він наголосив, що якщо Китай таки відправить зброю Росії, США відреагують жорсткими санкціями.

«Це була б та сама межа, яку б перетнули всі інші. Іншими словами, ми наклали суворі санкції на всіх, хто це зробив», — зауважив Байден.

24 лютого Китай представив «мирний план» щодо врегулювання війни на території України. Документ визначає основними пунктами припинення вогню і мирні переговори України та Росії.

У відповідь на цю ініціативу у США заявили, що Китай може зупинитись на першому пункті плану, а саме на повазі суверенітету всіх націй.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Смартфоны с двумя экранами уже начали продавать: видео

05.03.2017 - 18:28
Рынок китайских смартфонов не перестает удивлять. Что же на этот раз они такого придумали, чтобы удивить нас? В продажу поступил смартфон с двумя экранами – фронтальным и задним. Называется он ...

Хорек копирует хозяйку на пляже (видео)

06.12.2015
Давно подмечено, что домашние животные ...

Боевой кот сфинкс одолевает врага (видео)

06.03.2016
Котов без шерсти многие недолюбливают. ...

На видео сняли свинью, отбившую собрата у мясника

12.01.2018
Животным порою не чужды человеческие ...