Китай проігнорував «мирні ініціативи» Росії

Китай наполягає на власному способі сприяння політичному врегулюванню війни в Україні, яку він називає «кризою». Пекін також не коментує заяви Росії про її нібито готовність до «мирних переговорів».

Про це під час брифінгу заявив речник МЗС КНР Лінь Цзянь у відповідь на прохання російських пропагандистів прокоментувати «мирні ініціативи» Москви, повторені головою МЗС РФ Лавровим.

«Позиція Китаю щодо «української кризи» є послідовною та чіткою. Ми завжди готові відігравати конструктивну роль у припиненні вогню і бойових дій та політичному врегулюванні «кризи», — запевнив китайський чиновник.

Проте він не прохопився й словом про «мирні ініціативи» Кремля з приводу «готовності» Москви до «переговорів для припинення війни в Україні».

«Китай продовжуватиме сприяти встановленню миру і переговорам у наш власний спосіб для щонайшвидшого політичного врегулювання кризи», — запевнив Лінь Цзянь.

Добре, що публічно не підтримуються заяви Кремля, але й по суті нічого не говориться. Весь китайський план — суцільна загадка, якщо не рахувати закликів до припинення вогню, що є однією із забаганок РФ і не може бути виконаною.

Нагадаємо, Китай виступає за проведення міжнародної мирної конференції по «кризі в Україні», яку свого часу визнають і Москва, і Київ. Про це 7 березня сказав міністр закордонних справ КНР Ван І.

За його словами, помилкові уявлення і прорахунки будуть накопичуватися і можуть призвести до ще більшої кризи, якщо мирні переговори не відбудуться.

«Уроки в цьому відношенні не повинні бути забуті», – резюмував очільник МЗС КНР.

Насправді, всі ці ініціативи Китаю йдуть в одному ключі із російськими забаганками. Фашистський режим Путіна теж прагне «миру» — припинення вогню з «урахуванням ситуації на землі», тобто з фіксацією за Росією захоплених українських територій. Більше того, зрозуміло, що при таких розкладах будуть неможливі репарації. Ба більше, ризик наступної війни залишиться вкрай високим.

Також Китай продовжує неприйнятну риторику щодо визначення розв’язаної Росією війни як якоїсь міфічної «української кризи». При таких підходах мирні переговори неможливі за визначенням.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как избавиться от тараканов и других насекомых в доме

15.11.2015 - 16:11
Живучесть тараканов несомненна. Но с ними всё же можно бороться. На представленом ниже видео рассказывается, как одолеть муравьев и тараканов, которые обосновались в квартире. ...

Алла Пугачева и Максим Галкин обвенчались: видео

18.11.2017
Российский комик и телеведущий Максим ...