Китай оголосив про підтримку Росії під керівництвом Путіна

Китай готовий і надалі підтримувати Росію під керівництвом президента Володимира Путіна. Пекін також планує посилити співпрацю між країнами. Про це заявили у пресслужбі міністерства закордонних справ КНР у четвер, 27 жовтня.

У повідомленні йдеться, що глава МЗС Китаю Ван І провів телефонну розмову з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим.

«Китайська сторона твердо підтримуватиме російську сторону під керівництвом президента Путіна в об’єднанні та веденні російського народу для подолання проблем, усунення заворушень, реалізації стратегічних цілей розвитку та подальшого утвердження статусу Росії як великої держави на міжнародному етапі. Це законне право Китаю та Росії здійснювати власний розвиток та відродження», — запевняють у китайському відомстві.

Пекін готовий просувати співпрацю з Москвою у різних галузях, а також вивести його «на більш високий рівень», додають у відомстві.

Крім того, лідер Китаю Сі Цзіньпін заявив, що Пекін «готовий працювати» з Вашингтоном, щоб «знайти способи порозумітися на благо обох сторін».

Китай готовий працювати з Україною, щоб підтримувати динаміку співробітництва та продовжувати збагачувати китайсько-українське стратегічне партнерство. Про це 27 вересня заявив речник МЗС КНР Ван Веньбін на брифінгу, відповідаючи на запитання журналіста Bloomberg про відносини країн.

«Президент Зеленський заявив, що каналів зв’язку між Україною та Китаєм менше, ніж раніше. Зокрема він говорить про спілкування на рівні лідерів. Чи не могли б ви розповісти нам про причини цього?», — запитав журналіст.

Ван Веньбін відповів, що Китай і Україна «є стратегічними партнерами», і відколи вони встановили дипломатичні відносини 30 років тому, співпраця в різних галузях «добилася гарного прогресу, і обміни на всіх рівнях проходили гладко».

Насправді, очевидно, що Китай підтримує більше Путіна й Росію. І це факт.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

  1. Гарик  |  28 октября 2022 в 12:20

    до хрена он чего наобещал..только кукиш вырисовывается..торговля с США важнее..чем якобы дружба с путиносранском..а пистеть,не мешки ворочать.

Video >>

Хорватия выиграла у Украины 2:0 в последнем матче отбора ЧМ-2018, видео голов

09.10.2017 - 23:13
На чемпионат мира сборная Украины пробиться не сумела Второй тайм матча на «Олимпийском» между сборными Украины и Хорватии начался для нас очень тревожно. Хорваты стали больше контролировать мяч и прессинговать. ...

Sikorsky показал возможности скоростного вертолета: видео

20.04.2017
Корпорация Lockheed Martin опубликовала видео ...

Появилось полное видео задержания Саакашвили

13.02.2018
На странице в Фейсбук Михаила ...