Китай не оприлюднюватиме щоденну статистику COVID-19

Національна комісія охорони здоров’я Китаю (NHC) припинила публікувати щоденні дані про нові зараження та смерті від COVID-19. Відповідну заяву NHC зробила у неділю, 25 грудня, пише агенція AFP.

Натомість дані про ситуацію з коронавірусом тепер повідомлятиме Центр з контролю та запобігання захворюванням (CDC) для довідкових і дослідницьких цілей. В NHC не пояснили ні причини такого рішення, ні якою буде частота та наповнення публікації CDC.

Перш ніж оголосити про припинення публікації даних NHC не повідомляв про жодну смерть від COVID по всій країні протягом чотирьох днів поспіль, незважаючи на сплеск заражень, зазначає агенція Reuters.

Як повідомлялося, за даними ЗМІ, неофіційні дані засвідчують, що за перші три тижні грудня в Китаї інфіковано 248 мільйонів осіб або 18 відсотків населення країни. Лише 20 грудня коронавірусом заразилися 37 мільйонів осіб. Хоча, за офіційними даними, за перші три тижні грудня у всьому Китаї зареєстровано лише 62 тисячі нових заражень.

Нагадаємо, 7 грудня, після найбільшої за останні десятиліття хвилі протестів Китай оголосив про десять пом’якшувальних заходів у боротьбі з поширенням коронавірусу, що фактично означає відмову від передньої політики нульової толерантності до COVID. План з десяти пунктів передбачає послаблення локдаунів, карантинів, обов’язкового тестування та подорожей країною для 1,4 мільярда китайців, пише dpa. Інфіковані коронавірусом особи без або з легкими симптомами зараження коронавірусом зможуть перебувати в ізоляції удома. Через тиждень їм необхідно буде мати два негативних ПЛР-тести, аби отримати можливість вільно пересуватися. Контактні особи повинні будуть п’ять днів перебувати в ізоляції удома, а потім, після тестування, зможуть знову виходити на вулицю.

У столиці Китаю Пекіні дійсний квиток знову став єдиним документом, необхідним для проїзду в громадському транспорті — негативний тест на коронавірус, зроблений менше 48 годин тому, більше не є обов’язковим. Таке послаблення стосується деяких найбільших міст Китаю, у тому числі фінансового мегаполіса Шанхая. До більшості громадських місць у Китаї тепер знову можна потрапити без тесту.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Голый фанат Путина выбежал на поле в матче за Суперкубок: видео

09.08.2017 - 15:20
На футбольные поля в разных странах регулярно выбегают бегуны, как правило, голые. Это своего рода эпатаж. Вчера же в Скопье бегун явно преследовал иную цель — политическую. После того, как ...

Крошечный фонарик питается от тепла рук (видео)

20.11.2015
Термоэлектрический генератор часто используют для ...

В Индонезии словили рыбу с человеческими зубами: видео

06.04.2018
Рыбаки и любители необычного частенько ...

Лучшие футболисты, голы и тренера 2016 года: видео

03.12.2016
ФИФА близка к подведению итогов ...