Київстар скасував наступну місячну абонплату

Мобільний оператор Київстар скасував планову плату за тариф для всіх своїх користувачів. Про це компанія повідомила у четвер, 21 грудня.

Оператор нагадав, що вже відновив надання всіх основних базових сервісів своїм клієнтам після наймасштабнішої в історії глобального телекомринку хакерської атаки.

Щоб висловити подяку своїм абонентам за їх підтримку та довіру, Київстар скасовував планову плату за тариф для всіх своїх користувачів.

Абонентам передплати, контракту та контрактним абонентам з послугою Домашній Інтернет не буде списано планову плату за пакет послуг у період із 22 грудня по 21 січня;

Користувачам Домашній інтернет від Київстар та Все разом не буде списано планову плату за пакет послуг з 1 по 31 січня;

Для корпоративних клієнтів буде надана знижка 100% на плату за тариф із використанням послуг мобільного зв’язку, фіксованого інтернету, передачі даних та телефонії з 1 по 31 січня.

Окрім цього, Київстар виділяє 100 млн гривень на потреби ЗСУ. Компанія пізніше повідомить, на що саме підуть ці гроші.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Австралийка сняла на видео захватывающую битву змей

17.01.2018 - 17:06
Поскольку сейчас в Австралии лето, многие жители пребывают в активном отдыхе. Некоторые занимаются модной нынче видеосъемкой живой природы. Интересный сюжет о змеях стал хитом на Ютубе. Оказалось, что рептилии настолько ...

Активисты Нацкорпуса выдвинули жесткие претензии «Шахтеру»: видео

28.11.2017
Представители фанатских группировок Kharkiv City ...