Київрада розірвала договір оренди землі з посольством Росії

На фоні геноцидної, нічим неспровокованої війни фашистської Росії проти України наша держава на різних рівнях поступово позбавляється усіх можливих зв’язків з РФ.

Сьогодні Київрада прийняла рішення про розрив договору оренди землі з посольством Росії. Крім того, депутати ухвалили звернення до уряду з пропозицією повернути у власність держави будівлю посольства.

Про це повідомив очільник Києва Віталій Кличко.

Зазначимо, що росіян тут немає вже більше року. До 24 лютого 2022 року посольством керував тимчасовий повірений у справах Російської Федерації в Україні Володимир Жеглов.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Адвокат Полозов рассказал о своем похищении сотрудниками ФСБ: видео

25.01.2017 - 17:47
Факт задержания в Симферополе адвоката Николая Полозова и препровождения в помещение, занимаемое ФСБ, моментально стал обсуждаемым в соцсетях. После допроса его отпустили. Он уверяет, что, ссылаясь на российские законы, хранил ...

Тигр спас зоолога от ягуара

19.08.2016
Хищник не дал атаковать своего ...