Києв і Бухарест відреагували на вибухи Шахедів на території Румунії

Під час атаки дронами-камікадзе Shahed-136/131 Ізмаїльського району Одеської області минулої ночі два з них впали і вибухнули на території сусідньої Румунії.

Заявивши про це з посиланням на Державну прикордонну службу України, речник міністерства закордонних справ Олег Ніколенко на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» закликав Захід надати нам додаткові засоби протиповітряної оборони та винищувальну авіацію.

Що цілком логічно – Україна захищає не лише себе, але й щонайменше всю центральну і східну Європу, а значить ЄС і НАТО.

Тим часом, в Бухаресті намагаються відверто применшити значення події. Міністерство оборони Румунії заявило:

«… Використані РФ ударні засоби не становили прямої воєнної загрози нашій національній території або територіальним водам Румунії».

Таким чином, румунська влада хоче заспокоїти власних виборців, зрештою вибух справді не завдали шкоди Румунії. Але погодьтеся, таке формулювання не є однозначним. З нього не ясно, чи були вибухи, бо їх теж можна визнати такими, що не становлять прямої загрози… 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ляшко и Мосийчук подрались в Раде с охранником Медведчука: видео

15.11.2016 - 13:42
В стенах украинского парламента произошла драка. Олег Ляшко и Игорь Мосийчук подрались с человеком в камуфляже. Охране ВР удалось быстро прекратить драку. Сам Ляшко пояснил, что человек в камуфляже — ...

«Третья сила» нанесла эффективный удар по оккупантам Донецка: видео

27.05.2018
Лидер Украинской Добровольческой армии Дмитрий ...