Києв готується до приїзду Байдена

У Києві очікують на візит когось із «головних» західних партнерів України. Про це повідомив заступник голови МЗС Андрій Мельник в ефірі телемарафону вранці 20 лютого.

Мельник не став називати ім’я гостя, однак всі обставини вказують на те, що це може бути президент США Джо Байден. По-перше, немає більше в світі людини, чий приїзд міг викликати перекриття багатьох вулиць у Києві. По-друге, Байден має бути з візитом у сусідній Польші з приводу саме річниці війни в Україні. По-треттє, ЗМІ повідомляють про те, що вздовж українсько-польського кордону курсує стратегічно-розвідувальна авіація США.

«Давайте ми поки що збережемо цю інтригу і не будемо забігати наперед. Я сподіваюся, що той сюрприз, який готується, – вдасться, адже для нас важливо, що напередодні річниці агресії ми відчуємо і побачимо не тільки підтримку на словах, не тільки солідарність, а й присутність наших важливих, головних партнерів у Києві», – сказав він.

Мельник не уточнив, на кого саме чекають у Києві, попросивши «почекати, тому що залишилося зовсім недовго».

Сьогодні вранці центр Києва виявився перекритим для автомобілів. Користувачі соцмереж припустили, що у столицю України міг таємно приїхати президент США Джо Байден.

Примітно, що у США розглядали можливість того, щоб Байден під час свого візиту у Європу напередодні річниці повномасштабного вторгнення РФ таємно перетнув кордон з Україною. Про це повідомило видання Politico з посиланням на помічників американського президента.

Приїзд Байдена, якщо він дійсно станеться, буде потужним сигналом Путіну, а також всьому світу про те, що Захід налаштований більш ніж серйозно підтримувати Україну.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Знаменитый снайпер ВСУ ликвидировал «ихтамнета»: видео

06.01.2018 - 00:42
Советник президента Юрий Бирюков показал видео работы снайпера ВСУ. «Как из «ихтамнета» сделать «ихтамгдетоприкопают»? Шпок… и нету», — прокомментировал он видео. «Дистанция, по словам снайпера, около 450 метров. Отметка 100 м ...

Появилось видео оперативников с Гужвой по делу о взятке

23.06.2017
Генпрокурор продемонстрировал видео переговоров задержанного ...