Кіану Рівз вперше одружується

Канадський актор Кіану Рівз, відомий як Нео з «Матриці», таємно планує одружитися зі своєю дівчиною-художницею Олександрою Грант. Про це повідомляє видання RadarOnline.

Посилаючись на джерело, близьке до пари, видання повідомило, що влітку 58-річна зірка Голівуду хоче провести церемонію максимально конфіденційно, щоб не привертати зайвої уваги до важливої події у їхньому житті.

«Вони хочуть зберегти все таємно, за винятком членів сім’ї та кількох близьких друзів», — розповів інсайдер.

Варто зауважити, що кохання пари розквітло після спільної роботи над книжкою 2011 року під назвою «Ода щастю». Деякий час вони залишалися просто друзями, але згодом підтвердила свій роман.

Про романтичні стосунки Рівза і 50-річної художниці Олександри Грант чотири роки тому розповів близький друг актора. 

Кіану нібито освідчився у себе вдома, прикрасивши приміщення свічками. Для урочистого моменту він також вибрав треки улюбленого виконавця пари Френка Сінатри.

Кіану Рівз не мав офіційних любовних стосунків після смерті його цивільної дружини Дженіфер Сайм в 2001 році (в них була мертвонароджена дитина). Саме Грант нібито підтримала актора в особливо важкий період життя. Вони дружать з 2009 року і навіть ведуть спільний бізнес.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В квартиру Саакашвили нагрянули силовики: видео

05.12.2017 - 09:09
Соратник Михаила Саакашвили Давид Сакварелидзе сообщил, что в квартире, в которой проживает в Киеве лидер Руха Новых сил Михаил Саакашвили, проходит обыск. По его словам, сам Михаил якобы находится на ...

Крупнейший небоскреб Дубая окутан дымом: видео

02.04.2017
Вблизи самого высокого в мире ...