Керуючого Тульчинською єпархією УПЦ МП Іонафана позбавили громадянства

Президент України Володимир Зеленський указом № 898/2022 від 28.12.2022 призупинив громадянства низки священників УПЦ МП. Як часто буває в таких випадках, указ не оприлюднюється офіційно, оскільки містить персональну інформацію. Але за інформацію джерел LB.ua, йдеться про призупинення громадянства 13 представників УПЦ МП, зокрема з Вінницької області.

За даними «Лівого берега», йдеться про митрополита Тульчинського і Брацлавського Іонафана (Єлецьких), якому СБУ вручило підозру за кількома статтями. За наявною інформацією, він є власником російського паспорта.

Незабаром після отримання підозри митрополита за станом здоров’я було госпіталізовано до Національного Інституту хірургії та трансплантології імені О.Шалімова, а потім до Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М. Стражеска.

Також позбавлено громадянства вікарія Тульчинської єпархії, єпископа Ладижинського архієпископа Сергія Аніцоя, який є до Іонафана дуже близькою людиною.

Як вдалося з‘ясувати, відповідне повідомлення — про втрату громадянства зазначеними особами — отримала також Державна міграційна служба.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео с человеком, который напал на активистку в Одессе

12.09.2017 - 09:25
Вчера вечером в Одессе произошло нападение на активистку Алину Радченко, которая активно выступает против действующего мэра Геннадия Труханова. Мужчина на улице Канатной ударил женщину сзади, она упала. При падении ударилась ...

Ездовые коты, оказалось, тоже существуют (видео)

20.03.2016
Ездовыми собаками, сегодня, никого не ...

Над Марсом зафиксировали парящий объект (видео)

11.01.2016
Красная планета уже давно не ...