Катерина Осадча ледь не стала жертвою шахраїв з РФ

Відома українська телеведуча Катерина Осадча розповіла, як ледь не стала жертвою шахраїв з Росії. Про це вона розповіла в Instagram.

Акаунт Осадчої у Telegram намагалися зламати. Зірка отримала повідомлення про те, що хтось хотів отримати доступ до її сторінки з території Росії. Однак ця спроба виявилася невдалою.

Телеведуча закликала своїх прихильників бути уважнішими і час від часу змінювати паролі в соціальних мережах. Водночас вона зізналася, що її обурює той факт, що Росія тероризує мирне населення. Однак ведуча переконана, що ворог лише показує свою слабкість, коли вдається до таких нахабних дій.

«Невгамовний дурний сусід. Як виміряти слабкість, це коли не можуть підкорити, то просто бісяться, ламають сторінки, літають цілими днями, спалюючи тонни пального. Просто уявіть, замість того, щоб проводити вихідний, вони зайняті тим, щоб псувати життя іншим», — написала вона.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Говорухин заявил, что слово «россияне» звучит отвратительно: видео

17.11.2016 - 22:33
Недавно президент России Путин предложил подумать над принятием закона о российской нации. Сам по себе такой закон представляется странным… Но речь не об этом. Комментируя это предложение президента, известный режиссер, ...

Надежда Савченко в грубой форме оскорбила атошников: видео

28.06.2017
Нардеп Надежда Савченко прокомментировала то, ...

Путин зловеще пошутил о поедании чертиков: видео

25.04.2017
Путин сравнил с себя моллюском ...