«Кадировці» втратили в Україні колону броньовиків

Головне управління розвідки Міноборони України повідомило про те, що російськи окупанти несподівано втратили декілька бронемашин. Додамо, що це машини, які належать «кадировцям».

«26 березня колона з п’яти машин З-СТС 34-ї окремої мотострілецької бригади їхала «кримським мостом» в напрямку окупованого Криму.

Втім, за офіційними даними, здолати свій шлях до кінця їм перешкодило «перевищення швидкості та недотримання безпечної відстані під час руху у складі колони». Як результат – чотири з п’яти машин потребують значного ремонту.

«Ахмати» їхали до Херсонської області і мали доукомплектувати підрозділи окупантів, які діють на Придніпровському напрямку», — йдеться в повідомленні ГУР.

Розробкою нового броньовика З-СТС («Захищений спеціальний транспортний засіб») займався завод «Ремдизель» з Набережних Човнів. Він має великий досвід у справі створення та виробництва сучасних бронеавтомобілів, який і використали у новому проекті. Броневик створювався на замовлення однієї із силових структур із Чечні. У зв’язку з цим готовий зразок отримав неофіційну назву «Ахмат». Приймали їх у Грозному за участі Кадирова.

З-СТС «Ахмат» виконаний на тривісному повнопривідному шасі «КамАЗ-5350».

Корпус машини виконаний з катаної броні та має бронескло. Ймовірно, деякі елементи конструкції запозичені у серійних броньовиків «Тайфун» (саме їх було взято за основу). Вид конструкції дозволяє припускати захист від гвинтівкових куль, можливо, бронебійних, та уламків з еквівалентною енергією. Про наявність спеціалізованого протимінного захисту не повідомляється.

Екіпаж і десант розміщується в загальному обсязі корпусу. Чотири місця, у т.ч. сидіння водія, встановлені у два ряди «по-автомобільному». Ще шість крісел розміщуються в кормовій частині відсіку, вздовж бортів. Доступ всередину броньовика забезпечений двома парами бортових дверей і кормовими дверцятами.

З-СТС може нести озброєння. Для встановлення в даху є люк з туреллю для кулемета або іншої зброї.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Китае пингвинов облачили в Санта-Клаусов: видео

25.12.2017 - 19:46
Группой, пожалуй, самых необычных «Санта-Клаусов» удивили посетителей зоопарка Харбина. По случаю Рождества в красные плащи и колпаки работники заведения на северо-востоке Китая нарядили пингвинов. Местные детишки пришли в восторг. Им ...

«Ляшко перепутал парламент с гулянкой в сауне»: видео

25.02.2017
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко ...

Появилось видео уничтожения в Сирии ЧВК Вагнера

14.02.2018
Уже неделю информпространство бурлит новостью ...