Кадирова звинуватили у втратах російських окупантів біля Рижівки

В районі прикордонного села Рижівка Сумської області бійці Сил оборони ліквідували 21 російського окупанта. Про це з посиланням на інтервентів повідомили рашистські «воєнкори». 

При цьому вони звинуватили у цих втратах главу Чечні Рамзана Кадирова, адже він начебто привернув увагу Збройних сил України до населеного пункту, заявивши про його окупацію. 

Знищили окупантів на території Курської області поруч з кордоном і Рижівкою.

Тим часом наші захисники оприлюднили відео, на якому наш снайпер в районі Рижівки вночі вбиває по черзі двох загарбників. Третій зрозумів, що перші стали жертвами снайпера і відступив.

Загалом інформація Кадирова про «окупацію» Рижівки висміяна численними рашистськими «воєнкорами». Маленьке безлюдне село на самому кордоні навпроти російського селища Тьоткіне є прохідним двором для ДРГ обох сторін і локальні бої там тривають практично вже два роки.

Впевнений постійний контроль за Рижівкою не потрібен і невигідний ні нам, ні окупантам. Втім, і сам Кадиров назвав успіх своїх «ахматовців» тактичними діями.

 


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Винницкая «Нива» забила в Житомире очень курьезный гол: видео

15.10.2017 - 19:35
На 25-ой и 53-ей минуте винничане забили два безответных мяча житомирскому «Полесью». Причем, в самом поединке, который проходил на поле в Коростене, не обошлось без курьезов. Для житомирян «Нива-В» считается ...

Опубликовано видео, как Путин искупался в проруби

19.01.2018
Президент России Путин на Крещение ...

Винничанка берет участие в отборе на Евровидение: видео

09.01.2017
Винницкая исполнительница Оксана Славна принимает ...