Кадирова попередили про можливий приліт

Блогер і боєць ЗСУ Євген Карась висловився про те, що може прилетіти по Рамзану Кадирову. Начебто це може бути помста за скривджених співробітників ФСБ. Тобто натякнув, що обстріляють свої ж… 

Кадиров вирішив на це відповісти, правда, так нібито Карась заявляв, що прилетять українські снаряди. Чи не зрозумів, чи не захотів це робити.

Його відповідь — це погроза як Карасю, так і українцям в цілому.

«Хто сказав, що не прилетить по Рамзану Кадирову? Хто сказав, що не прилетить по «центру прийняття рішення» кадировської мафії. Невідома «бавовна», яка прилетить до Грозного? співчуття. Це зґвалтована кадировцями якась кількість ФСБшників… От за них і прилетить ракета… або щось невідоме прилетить до Грозного», — сказав Карась.

Він зазначив, що для Грозного може не вистачити систем ППО типу «Панцирів» та «Торів».

«Я тут почитав якусь заяву якогось шнурка… Карась, що їхні ракети долетять до Грозного. Я так злякався, що не знаю, куди себе подіти. Вже бункер шукаю», — заявив у відповідь Кадиров.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео обрушения многоэтажки в Стамбуле

06.02.2019 - 21:28
Сегодня в Стамбуле обрушилось 8-этажное здание, в котором могли находиться порядка 30 человек. Известно о гибели одного. Пока идет разбор завалов, говорить об общем количестве жертв рано. Власти исключают взрыв. ...