Кадиров звернувся до Путіна через Бахмут

Ватажок російської приватної військової компанії Вагнера Євген Пригожин та фактичний диктатор Чечні Рамзан Кадиров намагаються показати міністерство оборони РФ неефективним і практично звинувачують його в провалі зимово-весняного наступу окупантів.

Про це, серед іншого, в останньому звіті про російсько-українську війну заявив американський Інститут вивчення війни (ISW).

На нашу думку, той цирк, який влаштували Пригожин і Кадиров, в першу чергу загрожує безпосередньо Путіну. Принаймні Рамзан формально вже втягнув його в скандальну істерику навколо анонсованого виходу ПВК з Бахмута.

Так, Кадиров оприлюднив свого офіційного листа на ім’я Путіна від шостого травня, в якому просить його доручити міністру оборони РФ Шойгу і керівнику росгвардії Золотову (кадировці формально підпорядковуються йому) видати бойові розпорядження про переведення свого «Ахмата» в Бахмут.

Якщо чесно, навряд чи Кадиров має бажання заходити у Бахмут. А тому звернення за відповідним наказом до Путіна переслідує ціллю отримання відмови, щоб мати пояснення, чому цього не сталося. Мовляв, Путін вважає це недоречним.

Навіщо тоді Кадировзголосився на таку ротацію? Він міг вважати, що це просто жест, який ні до чого його не зобов’язує, однак Пригожин взяв і підхопив це, став вітати Кадирова… Ось тоді й довелося просити наказ у Путіна, сподіваючись на відмову.

Це найімовірніший варіант. Набагато менш вірогідно, що Кадиров отримав від Шойгу запевнення в величезній підтримці і гарантії захоплення Бахмуту у найближчі дні. Тоді всі лаври переможця пожне він, а не Пригожин, який тут бився з жовтня…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Индонезии происходит мощное извержение вулкана Синабунг: видео

28.12.2017 - 11:14
Вечером 27 декабря на индонезийском острове Суматра в очередной раз началось извержение вулкана Синабунг. В округе приступили к массовой эвакуации. Пока местные СМИ не сообщали о жертвах. Отметим, Синабург расположен ...

В США упал метеорит, видео

17.01.2018
Неподалеку от американского Детройта в ...