Кадиров не зміг сам зняти піджак, відео

Голові Чечні Рамзану Кадирову знадобилися одразу два помічники, аби зняти піджак. Сталося це перед так званою «інавгурацією» кремлівського диктатора Путіна.

Відповідне відео публікують різні джерела у соціальних мережах. Трактують його, як підтвердження проблем зі здоров’ям Кадирова. 

Нагадаємо, 23 квітня у Кадирова відреагували на інформацію ЗМІ про те, що у нього нібито діагностували некроз підшлункової залози. Одразу були поширенні два відео з ним.

Як писало пропагандистське РИА Новости, після появи відповідної статті помічник Кадирова опублікував відео, на якому можна побачити тренування Кадирова у спортзалі.

«Вечірнє тренування. Ахмат — сила», — підписав він відео.

На відео Кадиров піднімає гантелі, посміхається і виглядає цілком здоровим, але коли було зняте відео невідомо.

За декілька годин до цього було оприлюднено відео з наради. Причому, одразу після виходу розслідування про хворобу Кадирова. На цьому відео останній сидить на чолі столу з чиновниками і обговорює участь Чечні у війні в Україні.

Аналізуючи відео, видання «Агентство» звернуло увагу на те, що Кадирова показують крупним планом загалом близько 40 секунд, але камера жодного разу не затримується на обличчі глави Чечні надовго. При цьому Кадиров переважно сидить в одній позі.

Перед цим видання Нова газета. Європа з посиланням на свої джерела повідомило, що Кадиров серйозно хворий, у нього «некроз підшлункової залози». А в адміністрації Путіна вирішили знайти Кадирову заміну і, швидше за все, вже визначились із наступником. 

Зазначимо, що навіть якщо відео з наради і тренування свіжі, вони не можуть бути доказом відсутності хвороби. Лише тільки того, що стан Кадирова наразі не критичний.

Нагадаємо, у жовтні минулого року представник Головного управлінні розвідки Міністерства оборони України, генерал-майор Вадим Скібіцький в інтерв’ю Українській правді пояснив, чому глава Чечні Рамзан Кадиров досі живий, попри заяви ГУР про його «дуже важкий стан». Відповідь проста й адекватна — підлікувався.

«Те, що він перебував у дуже важкому стані, — підтверджений факт. Цей стан важкий у нього періодично відбувається. Він лікувався в Арабських еміратах. Багато лікувань проводилося і на території Росії, у тому числі в Москві. Мабуть, живучий», — сказав він.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новый украинский БМП

30.10.2015 - 11:28
От стандартной машины пехоты БМПТ-64 отличается прочностью брони. Так, например, если у БМП-1 толщина бронированной стали 23 миллиметра, то у БМПТ-64, как у танка – 350 миллиметров. ...

ВСУ готовы к наступлению: видео

04.06.2018
Представитель пресс-центра Объединенных сил Виктор ...