Кабмін уточнив норми щодо необхідності проходження ВЛК

Кабінет міністрів вніс зміни до порядку організації та ведення військового обліку та порядку проведення призову громадян на військову службу. Про це йдеться у постанові від 07 червня № 675.

Згідно з документом, «процедура надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації у зв’язку з бронюванням та відстрочки… не передбачає направлення на військово-лікарську комісію для проходження медичного огляду».

Крім того, особи до досягнення 25-річного віку не направляються на військово-лікарську комісію для проходження медичного огляду.

«Під час воєнного стану направлення призовників на військово-лікарську комісію для проходження медичного огляду здійснюється лише у разі їх прийняття на військову службу у добровільному порядку», — йдеться в постанові.

Також важливо знати, що обмежено придатні військовозобов’язані і не тільки можуть оскаржити висновок ВЛК через комісії вищого порядку і через суд. Про це заявляла директора Департаменту охорони здоров’я міністерства оборони України Оксана Сухорукова.

Рішення ВЛК може оскаржити будь-яка людина, якщо вона не погоджується з ним. Повторний огляд проводиться через ВЛК вищого рівня.

«Наприклад, в районній, потім в обласній, в регіональній, в центральній ВЛК. Якщо на цьому шляху людина не знаходить порозуміння і вважає, що її права порушені, людина може звернутися до суду» — пояснила вона.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Туристы засняли на видео битву крокодила с двумя львами

16.05.2017 - 16:02
Как правило, в национальных парках туристам показывают некие шоу из «живой природы». Иногда им удается вместо постановочных сцен стать свидетелями настоящих межвидовых сражений хищников. Что называется в реале. На YouTube-канале ...

Появилось видео с усадьбой Януковича в Ростове

15.03.2017
Российское издание Лайф отыскало в ...

Виктор Бронюк презентовал новый хит «Альо-на!»: видео

07.12.2016
Поскольку близится пора новогодних корпоративов, ...

В США в пику Трампу сняли фильм о затоплении Нью-Йорка: видео

05.06.2017
В США довольно креативно отреагировали ...