Кабмін дав старт масовому виробництву дронів в Україні

Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка значно прискорить створення та постачання вітчизняних дронів на фронт, і створить умови для стрімкого розвитку українського мілтек.

Про це заявив віце-прем’єр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Якщо відкинути пафос, то по суті вітчизняним виробникам дозволили мати прибуток у 25% замість 1-2.5%, як є на сьогодні. Фактично галузь працювала на ентузіазмі і деяких хитрощах. Це почало призводити до того, що виробники і розробники стали «задихатися»…

Звісно, це рішення Кабміну призведе до збільшення витрат на закупівлю українських БПЛА. Але по факту, в плюсах маємо надію на розвиток галузі. Крім того, вітчизняні БПЛА в десятки раз дешевші за свої закордонні аналоги, а тому і в грошах з часом держава тільки виграє.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео нападения на Ани Лорак целовальщика в Москве

12.06.2017 - 13:44
Украинская певица Ани Лорак продолжает ездить в Россию, где регулярно посещает различные мероприятия и, собственно, выступает. Во время своего последнего визита в Москву с ней случился конфуз. Фанат вроде Виталия ...