Юлія Саніна заявила про проблеми в The Hardkiss

Фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна у коментарі Люкс ФМ вперше розповіла про проблеми гурту. 

Зараз Саніна виступає з сольною програмою під назвою » Special Kiss», оскільки відчула, що за 12 років існування The Hardkiss вона начебто втратила індивідуальність і злилася з колективом. Втім, артистка не впевнена, чи буде продовжувати так виступати, адже під час повномасштабної війни це не так просто.

Саніна також зазначила, що учасникам гурту не сподобалася ідея її сольного туру Україною, додавши: «Не заважають — і на цьому дякую».

Артистка також зізналася, що The Hardkiss переживають складний період. Втім, знаменитість не стала вдаватися в подробиці того, з якими саме проблемами зіткнувся гурт.

Наприкінці травня стало відомо, що солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька скасувала заплановане на червень весілля з Павлом Тараненком. Закохані відмовилися від втілення задуму, адже зараз не найкращий час. Натомість артистка хоче організувати святкування після перемоги України над російськими окупантами.

«Весілля буде, не хвилюйтеся. Зараз є більш важливі справи. Я наразі намагаюся більше допомагати армії та виступати перед військовими. Ми вирішили, що весілля відсвяткуємо після війни», — сказала вона в коментарі Люкс ФМ.

Заріцька пояснила, що під час війни вона не зможе організувати таке свято, про яке мріяла все життя. Артистка планувала пишну церемонію з сотнями гостей, які б два дні раділи за молодят.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Закарпатье из двух гранатометов обстреляли дом генерала милиции Варцабы: видео

28.01.2017 - 01:15
Чрезвычайное происшествие в Закарпатской области. Неизвестные из двух гранатометов произвели два выстрела по особняку бывшего начальника полиции Закарпатской и Ивано-Франковской областей Василия Варцабы. Гранаты попали в крышу, которая, естественно, загорелась. ...

На Винничине гражданин Турции сжег автобус: видео

26.10.2017
Днем 26 октября в Немировском ...

В России разбился пассажирский Ан-148, погиб 71 человек. Видео

11.02.2018
Трагедия в Раменском районе Московской ...