Ястремська вийшла до півфіналу Australian Open

Даяна Ястремська вийшла до півфіналу Відкритого чемпіонату Австралії 2024. У чвертьфіналі австралійського мейджора головна сенсація жіночої сітки турніру, у двох сетах виграла у 50-ї ракетки світу з Чехії Лінди Носкової.

Для Ястремської це буде перший у кар’єрі півфінал турніру Grand Slam. Даяна повторила досягнення Еліни Світоліної на змаганнях цієї серії.

Ба-більше, Ястремська стала першою українською тенісисткою, яка дійшла до півфіналу на кортах Мельбурна.

Також Ястремська стала першою тенісисткою з 1978 року, яка досягла стадії півфіналу Відкритого чемпіонату Австралії пройшовши перед цим кваліфікацію. До українки, подібним досягненням 46 років тому змогла відзначитись австралійка Крістін Матісон, яка дійшла до півфіналу, де вона поступилась американці Бетсі Нагельсен.

При цьому, варто зазначити, що в ті роки основна сітка турніру починалась зі стадії чвертьфіналу в той час, як зараз вона розпочинається з 1/64.

Відзначимо також те, що українка лише п’ята тенісистка «відкритої ери», яка досягла півфіналу турніру серії Великого Шолома, починаючи його з кваліфікації.

Крім неї та вже згаданої Матісон це робили Александра Стівенсон у 1999 (Вімблдон), Надя Подороска у 2020 (Ролан Гаррос) та Емма Радукану у 2021, яка і виграла тоді US Open.

Після завершення зустрічі організатори традиційно дали висловити свої емоції в одному написі на телекамері. Даяна написала: «Сім’я — це моя Україна».

Додамо, що українок у чвертьфіналі могло бути і більше (окрім Ястремської була ще Марта Костюк), але Еліна Світоліна знялася з матчу 1/8 фіналу австралійського мейджора проти Лінди Носкової. Після перших трьох геймів наша тенісистка відчула біль у спині і вирішила не продовжувати боротьбу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Битва за молоко, между котом и козленком (видео)

12.03.2016 - 19:58
На этом видео разгорается настоящая битва. Битва за молоко, между котом и козленком. Не проявляя особой агрессии, они пытаются перехватить друг у друга бутылку с соской. ...

Российского посла в Турции показательно убили: видео

19.12.2016
Предполагается исламистский след На публичном ...

Роналду в Киеве разбил лицо оператору: видео

26.05.2018
Когда ты звезда, твое имя ...

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017
Удивительно, но самый красивый гол ...