Яремчук гратиме за іспанську «Валенсію»

Роман Яремчук перебуває за крок від того, аби стати гравцем Валенсії. Форвард збірної України не потрапив до заявки свого Брюгге на матч раунду плей-оф Ліги конференцій проти Осасуни.

Як стверджує видання Het Laatste Nieuws, причина – перехід в оренду в іспанський клуб, угода з «кажанами» перебуває на завершальній стадії.

27-річний гравець уже прибув до Валенсії, щоб пройти медогляд та підписати контракт.

Зазначимо, що український форвард прийшов у Брюгге в минулому сезоні за 16 млн. євро з португальської Бенфіки, але так і не зміг заграти у добре знайомому чемпіонаті Бельгії. Роман забив лише шість голів у 32 матчах за клуб.

У цьому сезоні Яремчук у двох останніх матчах забив чотири голи.  У матчі-відповіді третього раунду відбору у Лізі конференцій бельгійський його «Брюге»  зустрічався з ісландським Акюрейрі. Українець вийшов у стартовому складі і відзначився хет-триком, забивши останні три голи своєї команди із п’яти.

В першому матчі Яремчук нарешті перервав свою безгольову серію. Тоді він з’явився на полі у складі господарів вже у другому таймі, коли рахунок на табло був 4:0. На 77-й хвилині зустрічі Яремчук встановив остаточний рахунок у поєдинку. Нападаючий відгукнувся на подачу з флангу в центр штрафного майданчика та переправив м’яч у ворота. Зазначимо, цей гол став для Романа першим в офіційному матчі за Брюгге в нинішньому сезоні. Попередній результативний удар у виконанні українця датований ще 19 жовтня минулого року, коли нападаючий відзначився у поєдинку чемпіонату Бельгії проти Сент-Трюйдена (3:0).