Ялта залишилася без світла

Агент партизанського кримсько-татарського руху «Атеш» минулої ночі спалив релейну шафу на залізничній дорозі «Ростов-на-Дону – Маріуполь» біля містечка Шахти Ростовської області.

Про це повідомив однойменний Телеграм-канал месників, оприлюднивши відповідне відео, відзняте палієм. В коментарі вказується, що це одна з головних логістичних магістралей російських загарбників.

Тим часом в окупованому з 2014 року Криму тривають масштабні відключення від електрики; за поясненнями окупаційної влади начебто внаслідок спеки (посиленого використання кондиціонерів).

Про численні удари українських дронів-камікадзе по електропідстанціях в сусідніх областях РФ минулої ночі, про що ми писали раніше, пропаганда не згадує, наче вони не завдають відчутних збитків. Що, звісно, не так.

Жителі Ялти зняли і оприлюднили в соціальних мережах відео, на якому в місті на вулиці Єкатерининська зі страхітливим тріском і сильним полум’ям сьогодні згорів трансформатор начебто від перевантаження.

Чоловічий голос за кадром розповідає, що про пожежу відповідним органам повідомили більше ніж десять хвилин тому, але досі ніхто не приїхав…


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео обстрела из танка девятиэтажного дома в Авдеевке

11.03.2017 - 21:24
Появилось видео обстрела из танка девятиэтажного жилого дома в Авдеевке. Напомним, ранее мы сообщали со ссылкой на местных жителей, что террористы с обеда ведут обстрелы города и промзоны из танков ...

Взрывы на военных складах в Калиновке сняли на видео с воздуха

27.09.2017
Из Калиновки успешно проводится эвакуация ...

Закулисье блокадных требований винницких протестов: фото, видео

14.03.2017
Депутатов Винницкого облсовета собирают 15 ...