Як зберігати пристрасть на відстані?

Відстань для відносин у парі може стати справжнім випробуванням, особливо коли мова йде про термін у декілька місяців чи навіть років. Зберегти пристрасть допоможуть спільні заняття, постійний контакт, листування, дзвінки, обмін фотографіями та відео, а також віртуальний секс.

У цій статті розповімо, які основні принципи для стосунків на відстані, рекомендації та поради спеціалістів, які допоможуть підтримати вогонь почуттів навіть за тисячі кілометрів. 

Як будувати відносини вдвох на відстані?

Одним з ключових аспектів віддалених стосунків є спілкування. У світі інтернету можна залишатись поряд навіть коли вас розділяють материки й океани: відеодзвінки, листування у месенджерах, обмін фото та відео.

Комунікація повинна бути різною:

 1. Підтримуйте зв’язок. Коли вас розділяє декілька часових поясів заздалегідь домовляйтесь про дзвінки та обговорюйте час.
 2. Діліться враженнями через смс, відео та фото для обміну емоціями, жартами, роликами та подіями із власного життя.
 3. Шукайте можливості для реальних зустрічей. Плануйте вікенди разом, свята та відпочинок, літайте в гості один до одного.
 4. Віртуальний секс. Використовуйте інтимні іграшки із секс-шопу для самозадоволення: мастурбатори, потрійні вібратори, вагінальні кульки тощо. 

 

AD_4nXcZu4mhiFqQD0QOBkhuM72yOw6Y1MTqWBx9HJAJ35P5LHs-PlJYQHwA15sIJ86tfD8gFwCZYGB_H6Sz6P4gq7BYBg9LMPsdtrF70TXsfA3Z6Felcs6SgVKIdVI7AAl0UF_Xjyd3OrATYhRPGW3cyzzLgHcf?key=jCSNGkFwOzOCNhBaPYMVAw

Вібратор кролик з ротацією та анальним стимулятором PMV20 Vice

Джерело: erotikon.com.ua

Як зберігати романтику та інтригу у відносинах на відстані?

Ви можете робити романтичні жести, навіть знаходячись в іншій країні: невеличкі подарунки з доставкою, букет квітів, сувенір, одяг або інші дрібниці.

Не менш важливим є листування — відправляйте ласкаві повідомлення, зізнавайтесь у коханні, у тому, що сумуєте, надсилайте емоційні романтичні смайлики. Намагайтесь завжди знаходити час на відверті розмови, діляться тим, як пройшов день, підтримуйте у тяжкі хвилини один одного та довіряйте.

 

AD_4nXdaOHP6vSVMBSRYymoU6d-BSMhZCSEKYDn1szwvikyEAkzL4y-yCJbjeosHc_9oolFTgxuiltz_L7X1_7yXaoOJtWCEcrWCDtdIxMF41jRFwVOOlCWx4-lP5XYCGwqVBJ12ono9NhSWHt3EIRc-23Gp4WT8?key=jCSNGkFwOzOCNhBaPYMVAw

Вібратор для парного використання We-Vibe Chorus

Джерело: erotikon.com.ua

Підтримка один одного: як висловити турботу

Навіть знаходячись далеко фізично, кохані люди можуть бути поруч душами та думками. Говоріть слова підтримки у скрутні хвилини або напередодні важливих подій. 

Існує багато варіантів того, як можна висловити свою турботу віддалено: дзвінки та повідомлення, побажання доброго ранку, вдалого дня, цікавитись тим, як пройшов день, останніми досягненнями та труднощами. Маленькі справи та прояви любові можуть зробити дуже багато для підтримки ваших відносин.

Як будувати довгострокові плани разом?

Відносини на відстані мають сенс лише тоді, коли обов’язково буде возз’єднання. Цей період закінчиться, і пара зможе бути поряд та будувати спільне життя. 

Саме довгострокові плани говорять про серйозність стосунків: обговорення майбутнього, планування відпочинку, сімейного життя, народження дітей, весілля і т.п. Всі ці теми варто обговорювати відкрито та розуміти, що у вас однакові цілі та очікування.

Кохання на відстані: як зберегти відносини

 1. Розвивайте спільні інтереси: дивіться одночасно серіал, фільм або читайте книгу та потім обговорюйте.
 2. Спілкуйтесь за допомогою відеозв’язку під час тренування чи приготування страв, так ви зможете бути присутніми у різних сферах життя дорогої людини.
 3. Приділяйте увагу інтимній сфері: оберіть іграшки для самозадоволення з можливістю дистанційного керування через смартфон, надсилайте фото, відео та пишіть палкі СМС.
 4. Заведіть традиції у листуванні, наприклад, обов’язкові СМС зранку та ввечері, побажання гарного дня, обговорення подій за день.
 5. Плануйте разом майбутнє.

 

AD_4nXfLAw4UmQmkE74Jx9dXg7bAFsslVyxnN_1CQu3tUbh0mK6dbd9HjMNxoAXwpMN2PHjhOF7h-_o9m8S5FT7a2qPHazvRQfKaKUUbUX4kNJArAT1wKshYRGzScj6ah3PXWk4i8UzkLSLAiXrK7vRf5pRLcd0?key=jCSNGkFwOzOCNhBaPYMVAw

Вакуумний вагінально-кліторальний стимулятор Magic Motion Bobi Red

Джерело: erotikon.com.ua

Як проводити час у відносинах на відстані?

Коли закохані опиняються за тисячі кілометрів один від одного, з’являється багато вільного часу. Звісно, це великий стрес, але і можливості для кожного приділити час саморозвитку, відвідати курси, зайнятися кар’єрою. 

Психологи говорять, що відстань часто йде на користь відносинам та посилює взаємне бажання між партнерами. Його можна підігрівати інтригуючими натяками, наприклад, фотографією нової білизни, інтимної стрижки чи придбанням парних секс-іграшок.

Як покращити відносини на відстані?

Почніть фліртувати один з одним, відкрийте нові можливості для цікавого інтимного спілкування дистанційно. Розмовляйте, підігрівайте інтерес та плануйте свою зустріч. Плануйте майбутнє та будьте поряд у скрутні хвилини.

Стосунки потребують постійної уваги, при правильному підході розлука може піти на користь і допоможе відкрити нові сторони кожного з партнерів.

У чому плюси та мінуси відносин на відстані?

Знаходитись далеко від коханої людини завжди важко. Фізичний контакт неможливий і залишається лише спілкування онлайн. Від’їзд одного із пари супроводжується великим стресом та вимагає великих зусиль, щоб підлаштуватись під нову реальність.

Попри всі недоліки, можна знайти і деякі плюси: більше часу для власних інтересів, хобі, спілкування з друзями, відвідування мовних курсів, підвищення кваліфікації та робота над собою. Різноманіття в інтимному житті пари, пошук нових цікавих рішень та зростання пристрасті.

 

AD_4nXcYmkz8mXsxT1gnkwul4-mhbb-coo6Uyh9P3hE8tYqyuaMUeR939dfC9wWcRoWNe1WMd8_FEnLG6p1FOjRIFtSkniM5PhalGpIMcV7r6GCfpH125zNrxwE1JmKYw_5iHtbPCCc1i9Cee9y7mjiJq6kNPO9l?key=jCSNGkFwOzOCNhBaPYMVAw

Смартвібратор для грудей Zalo 

Джерело: erotikon.com.ua

Як долати труднощі та конфлікти на відстані?

 • Обговорюйте будь-який конфлікт та намагайтесь зрозуміти позицію партнера і побачити ситуацію під іншим кутом. 
 • Виражайте свої емоції та почуття, пояснюйте, що саме вас обурює чи турбує.
 • Пам’ятайте про важливість компромісу. Не завжди існує одне правильне рішення, інколи треба поступатись обом для досягнення гармонії у парі. 
 • Просіть вибачення за свої помилки та робіть перший крок для примирення. 
 • Довіряйте коханій людині в будь-якій ситуації, навіть на відстані.

Як вирішити проблему у відносинах на відстані?

Комунікація та відверті розмови — це універсальний метод знайти баланс не лише у відносинах на відстані, але й у реальному житті. Спробуйте з’ясувати справжню причину непорозуміння, діліться своїми переживаннями та думками та намагайтесь зрозуміти іншу сторону. 

Не уникайте проблем та конфліктів, обговорюйте їх та не накопичуйте образи. 

Чим зайнятися з дівчиною на відстані?

За відсутності фізичного контакту можна навчитись більше часу приділяти плануванню спільного майбутнього та обговоренню планів. Знайдіть нові захоплення для двох: читайте цікаві книги, дивіться фільми, вивчайте іноземну мову разом. 

Ви можете підтримувати контакт відвертим листуванням та спробувати цікаві варіанти та задоволення сексуальних потреб. Оберіть разом інтимну іграшку на eroticon.com.ua та керуйте задоволенням свого партнера через застосунок на смартфоні!


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Голый военный приставал к женщинам на улицах Чугуева: видео

26.06.2018 - 11:59
По улицам Чугуева Харьковской области ночью 25 июня разгуливал обнаженный мужчина. Очевидцы уверяют, что он приставал к девушкам. Человека «нейтрализовали», проще говоря, скрутили ему руки молодые ребята. Якобы на поведение ...