Як виховати танцюриста: розвиток, освіта, вища школа

Батькам, як правило, з народження стає помітно, до чого схильна їхня дитина. І якщо вже йдеться про заняття танцями, то розвивати цей талант варто чи не з пелюшок, чимдалі більше допомагаючи дитині.

З чого почати виховання малого танцюриста?

“Починати заняття танцями слід з найменшого віку, аби якнайшвидше засвоювалися навички рухів і моторної пам’яті,” — пояснили в приватному дитячому садку Happy Time. У цьому закладі, наприклад, є групи хореографії https://happytime.od.ua/horeographia/, де займаються малюки віком від 3-х років. Ранній розвиток відчуття ритму та музикального слуху дуже важливий для майбутніх танцюристів. І хоча не можна наперед знати, чи досягне дитина визначних успіхів у сфері танцю, втрачати такий шанс аж ніяк не можна.

У віці 5 років заняття для малюків стають більш схожими на тренування, а для школярів це вже професійна підготовка із суворою дисципліною та повною віддачею. Навчання у студії чи школі танців за будь-яким напрямом — чи то бальні, чи народні танці — вимагає відвідування 3-4 рази на тиждень по 1,5-2 години, а також обов’язкових домашніх тренувань. Нерідко доводиться виїжджати на конкурси і турніри в інші міста і навіть за кордон.

Як встигати на тренування і до школи?

Відвідувати школу регулярно і не псувати собі оцінки пропусками — важка задача для дітей, які намагаються досягти успіху на іншому поприщі. Часу на очне відвідування середньої школи майже не залишається.

У «Центрі освіти «Оптіма» пояснили, що для захоплених дітей є вибір — організувати дистанційне навчання і встигати вчитися в зручний час і в зручній формі. Як влаштувати дитині індивідуальний графік навчання та мотивувати її виконувати завдання, знають у дистанційній школі «Оптіма» https://optima.school/.

Після школи — до університету!

Більше 30 вишів України пропонують навчання за спеціальністю хореографія. Серед них легендарні Київський університет культури та мистецтв, Харківська академія культури та інші. Після вищої школи хореографії можна працювати:

  • викладачем танців
  • хореографом танцювального колективу
  • відкрити власну справу, пов’язану із танцями
  • робити кар’єру в шоу-бізнесі
  • танцювати в театрі.

Та українські виші не єдиний варіант для танцюристів, як і спеціальність хореографа. У компанії UniverPL, яка провадить для українців вищу освіту в Польщі, розказали, що польські університети мають цікаві програми з бізнес-освіти, за якими наші танцюристи ї хореографи можуть отримати спеціальність накшталт атм-менеджменту. Наприклад, вища школа менеджменту у Варшаві пропонує бакалаврат та магістратуру за бізнес-напрямками та подальше працевлаштування в Польщі.

 

Відкрити світ танцю для дитини можна чи не з перших її кроків. Але для того, аби забава переросла у щось більше, може навіть у справу всього життя, батькам слід приділити багато уваги організації навчання. На допомогу прийдуть дошкільні навчальні заклади із хореографічними студіями, можливості дистанційної шкільної освіти та українські та європейські виши.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

По Техасу пронеслась серия смертоносных торнадо: фото, видео

30.04.2017 - 16:29
Погибли 5 человек, много раненых В Американском штате Техас разбушевались Тонадо. Причем, невзирая на то, что о них знали заранее, уберечься от жертв не получилось. Как минимум 5 человек погибли, ...