Як спека вплинула на ситуацію на фронті
Блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 13:11 нагадав нам, що від спеки страждають і наші захисники.
«На фронті спека неймовірна, це знизило активність бойових дій на деяких напрямках. Ворог набагато рідше почав використовувати техніку, тому перед штурмом піхота має пройти від двох до п’яти кілометрів — в спеку це нереально важко. Зараз наші дрони нон-стопом носять хлопцям воду, батареї до рацій та їжу», — розповів Станіслав.
Українці не можуть дочекатися спаду сильної спеки, який синоптики прогнозують вже на четвер, принаймні частині України. Але де тонко, там і рветься – «Укренерго» заявило, що минулої ночі вийшло з ладу обладнання на одному з енергооб’єктів, через що збільшився дефіцит у енергосистемі.
Відповідно, додатково зросли географічні та часові масштаби відключень. Так, сьогодні протягом усієї доби планово діють чотири черги графіків відключень. Мало того, аварійні відключення застосовані в Харківській, Сумській, Полтавській, Запорізькій, Донецький, Дніпропетровській, Кіровоградській областях…
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)