Ізраїль збиватиме іранські дрони лазерною зброєю

Повітряна оборона Ізраїлю незабаром отримає нові можливості завдяки впровадженню лазерних систем, які спочатку забезпечать частковий захист, а пізніше — повний, здатний здолати ворожі безпілотні апарати.

Особлива увага приділяється нейтралізації апаратів, які Іран передає Росії для використання проти України.

Цю інформацію підтвердив голова розробника військової техніки компанії Rafael Advanced Defense Systems, Юваль Стейніц, згідно з повідомленням видання The Jerusalem Post.

«За рік Ізраїль стане першою країною, яка отримає можливість використовувати частковий лазерний захист. Пройшовши ще два роки, ми сподіваємось на повністю функціональні системи, що зможуть деактивувати ракети, снаряди, а також забезпечити захист від ракетних атак та інших загроз. Ці заходи будуть ефективними як на південному кордоні, так і на північному», — наголосив він.

У лютому цього року бригадний генерал у відставці Денні Голд, який займає високу посаду у Міністерстві оборони Ізраїлю, відзначив, що ізраїльські системи з лазерами матимуть здатність припиняти дії апаратів, які Іран відправляє до Росії з метою застосування проти України.

Він також додав, що в даний момент Міністерство працює над розробкою наступного покоління лазерних систем і вже здійснило численні успішні випробування.

«Ми вже продемонстрували схожі можливості у випадку мінометів, ракет і безпілотних літальних апаратів, включаючи іранські моделі, які надходять до України. Та ж сама концепція працює і для апаратів: ми можемо їх нейтралізувати», — підкреслив представник.

Крім цього, в лютому 2022 року тодішній прем’єр-міністр Нафталі Беннетт зазначив, що Ізраїль вдосконалив можливості застосування лазерних систем і їх використання може бути запроваджено значно раніше, ніж планувалося.

Але, на жаль, ці технологічні успіхи Ізраїлю ніяк не допоможуть Україні, бо він принципово не допомагає нам протистояти російській агресії.

Ізраїль веде демонстративно недружньо до України. З початку повномасштабного вторгнення ця країна не надала ЖОДНОЇ військової допомоги, хоча сама добре знає, що таке агресивна війна сусіда проти твоєї незалежності.

Крім того, гуманітарна допомога Ізраїлю вимірюється жалюгідними сумами (декілька місяців назад була інформація про 22 млн. доларів).

Відношення до українців в Ізраїлі з боку органів влади теж дружнім не назовеш, нещодавно там взагалі збиралися скасувати медичну допомогу для біженців.

Плюс є причини думати, що Ізраїль передавав чутливу інформацію з засідань групи Рамштайн фашистській Росії.

Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук, нещодавно коментуючи слова президента Володимира Зеленського щодо проблем із візами для українців, заявив, що глава держави говорив про Ізраїль. 

«Уряд України не потерпить приниження своїх громадян при в’їзді в Ізраїль. Ми зупинимо дію наших двосторонніх угод про безвізовий режим, як це передбачено статтею 7 міжурядової угоди. Цей варіант лежить на столі нашого уряду», — сказав Корнійчук.

Він додав, що в той час, коли «нам доведеться докласти всіх зусиль, щоби прийняти десятки тисяч ізраїльтян в Умані, з високим ризиком безпеки та з величезними логістичними зусиллями, — з іншого боку, ізраїльський уряд ображає наших громадян, які прибувають до Ізраїлю». 

Посол України в Ізраїлі назвав такі дії ізраїльської сторони «немислимими», і закликав прем’єра Ізраїлю Нетаньяху особисто підключитися до вирішення проблеми.

«Якщо Ізраїль хоче, щоб його громадяни могли приїжджати до України як туристи, зокрема в Умань, я вважаю, що прем’єр-міністр Нетаньяху має особисто втрутитися у пошук вирішення нинішнього стану справ», — зазначив дипломат.

За інформацією ЗМІ, багатьох українців, які прибувають до Ізраїлю, відправляють назад до України. За словами посла, наразі в Ізраїль не пропускають кожного десятого українця. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Уникальное северное сияние сняли на видео

10.11.2017 - 19:31
На фоне ночного неба в американском штате Мичиган сняли необычное северное сияние. Красота – отдельная история. Поражает еще и то, что сама местность находится на широте Каира и Дели, что ...

Трехлетний мальчик защищает свою бабушку от полиции (видео)

16.04.2016
В результате получил шанс стать звездой ...