Ізраїль виводить війська з півдня Гази

Армія оборони Ізраїлю припиняє активне наземне вторгнення і виходить з півдня Сектору Газа. Про це 7 квітня повідомило видання The Jerusalem Post. Нагадаємо, рівно півроку тому ХАМАС здійснив зухвалий напад на Ізраїль, що спровокувало війну.

Зазначається, що на місці залишилася лише одна ізраїльська армійська бригада, завданням якої є безпека коридору, що зв’язує південь Ізраїлю з узбережжям Сектору Газа.

Виведення військ відбулося через чотири місяці після початку боїв у районі міста Хан-Юніс.

Водночас ЦАХАЛ тримає північну та центральну Гази відрізаними від півдня.

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) 1 квітня заявила, що з початку протистояння Ізраїлю угрупованню ХАМАС загинули вже 600 ізраїльських військових. Зазначається, що загибель штаб-сержанта Надава Коена 31 березня збільшила загальну кількість загиблих ізраїльських військових до 600 осіб із 7 жовтня минулого року.

Смерть 20-річного Коена із міста Хайфа також збільшила число вбитих ізраїльських військових з початку наземної операції Ізраїлю в Газі до 256 осіб. Коен воював у складі 77-го батальйону 7-ї бронетанкової бригади. Він загинув на півдні Гази.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Десяток бурундуков поместилось в 500-граммовой коробке от майонеза (видео)

16.03.2016 - 16:00
То, что конструктивная особенность грызунов, позволяет им пролезть даже в саму маленькую дырку, знают многие. А вот сколько бурундуков может поместиться в обычной полулитровой коробке из под майонеза, можно узнать ...