Ізраїль відреагував на приїзд делегації ХАМАС у Москву

Ізраїль розкритикував Росію за сьогоднішню зустріч представників МЗС РФ із лідерами ХАМАС у Москві. Про це заявив представника МЗС Ізраїлю Ліора Хаята в Х в четвер, 26 жовтня.

«ХАМАС — терористична організація, гірша, ніж ІДІЛ», — написав він.

За його словами, руки високопоставлених чиновників ХАМАСу заплямовані кров’ю понад 1400 ізраїльтян, яких було вбито, страчено і спалено, і що вони відповідальні за викрадення понад 220 ізраїльтян, включно з немовлятами, дітьми, жінками і літніми людьми.

«Ізраїль розглядає запрошення високопоставлених чиновників Хамаса до Москви як непристойний крок, що надає підтримку тероризму й узаконює звірства терористів ХАМАСу», — зазначив Хаят.

Ізраїль закликає РФ негайно вигнати лідерів ХАМАСу з Москви.

Зазначимо, що ХАМАС подякував Росії і Китаю за підтримку. Ісламісти заявили, що високо цінують допомогу зі сторони Москви та Пекіна, зокрема у питанні ветування резолюції США у Радбезі ООН.

Тут варто зауважити, що Ізраїль пожинає плоди своєї ж політики по відношенню до Росії. Адже зрозуміло, що сучасна РФ — це фашистська держава у чистому вигляді. Більше того, вона нічим не краща за той самий ХАМАС. І поки офіційний Тель-Авів не визнає цього, а буде робити вигляд, що політика Путіна адекватна і лише трошки не така в плані відносин із ХАМАСом, буде отримувати удари в спину.

Москва підтримує відносини і з ХАМАСом, і з Іраном, який є прямим ворогом Ізраїлю. Більше того, висока ймовірність того, що саме Путін стимулював атаку на Ізраїль, бо прагне домогтися послаблення підтримки Заходом України.

Нагадаємо, Ізраїль нічим не допоміг Україні у війні з Росією (допомогу на мізерні 22 млн. доларів по гуманітарці до уваги брати не будемо). І навіть зараз, коли Україна повністю виступила на боці Ізраїлю, Нетаньяху демонстративно проігнорував бажання Зеленського здійснити в країну візит солідарності. Це шлях в нікуди.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мирко Саблич. Новый хит «Величия вой» – поют Кобзон, Лепс и Розенбаум (видео)

07.11.2016 - 22:13
Если раньше группа «Мирко Саблич» свои тексты «вкладывала» в уста ярых поборников «русского мира» и поклонников Путина, то для шлягера «Гибридная война» авторы песни выбрали Владимира Высоцкого. Символично. Если бы ...

Военному спецназу США разрешили действовать по всему миру: видео

27.11.2016
Американские подразделения Сил специальных операций ...