Ізраїль припиняє співпрацю зі Starlink після заяви Маска

Ізраїль має намір припинити співпрацю з проєктом Starlink американської компанії SpaceX після заяви власника компанії Ілона Маска про те, що Starlink забезпечуватиме супутниковий зв’язок для гуманітарних організацій у Секторі Гази.

Про це заявив міністр зв’язку Ізраїлю Шломо Карі у соцмережі Х.

Перед цим Маск заявив, що Starlink забезпечуватиме зв’язок для міжнародно визнаних гуманітарних організацій у Газі.

«ХАМАС буде використовувати його для терористичної діяльності. У цьому немає жодних сумнівів, ми це знаємо, і Маск це знає. ХАМАС – це ІДІЛ. Можливо, Маск хотів би обумовити це (надання зв’язку Сектору Гази – ред.) звільненням наших викрадених немовлят, синів, дочок, людей похилого віку. Всіх! До того часу мій офіс розірве будь-які зв’язки зі Starlink», — відреагував Карі.

Нагадаємо, нещодавно Ілон Маск раніше заявив, що військові конфлікти на Близькому Сході та в Україні можуть перерости у Третю світову війну, тому США нібито слід налагодити відносини з РФ.

Фактично він запропонував тупо віддати Путіну захоплені території. Тобто Маск вже не соромиться відкрито транслювати бажання Путіна від свого імені, абсолютно не бентежась про те, що головний фашист Росії має намір вбити велику кількість українців, а інших зробити рабами.

Насправді, Маск вже не вперше робить заяви на користь Росії, а також заважав нашим військовим, маніпулюючи можливостями надавати чи обмежувати супутниковий зв’язок на фронті.

Що було раніше

Нагадаємо, наприкінці вересня ЄС опублікував звіти про те, як технологічні компанії, у тому числі Facebook, Google та TikTok боряться з дезінформацією. Платформа X (раніше Twitter) американського бізнесмена Ілона Маска визнана найбільшим засобом поширення російської брехні та пропаганди.

У квітні радник Офісу президента України Михайло Подоляк розкритикував політику соціальної мережі Twitter щодо висвітлення інформації про війну в Україні.

Розблоковані акаунти російської влади, масштабування ru-твітів про «вбий Україну» на тлі відвертої песимізації українців — це взагалі не про свободу слова… Twitter не бачить шкоди у поширенні пропаганди, яка заохочує знищення українців і масові вбивства. Може, штучний інтелект краще промодерує? — заявив Подоляк.

Twitter скасував обмеження для кремлівських акаунтів. Зокрема, обмеження явно не діють щодо президентського облікового запису Володимира Путіна, Міністерства закордонних справ РФ та посольства РФ у Великій Британії. Колишнє керівництво Twitter рік тому заявило, що соцмережа не рекомендуватиме у пошуковій видачі, на домашній сторінці користувача та в інших частинах сервісу ті облікові записи, які належать державам, що обмежують доступ до вільної інформації і ведуть війни за кордоном. Насамперед це стосувалося Росії.

Проте тести, проведені журналістами The Telegraph, показали, що облікові записи російських державних органів присутні у верхній частині пошукової видачі для деяких запитів, а також відображаються в пропозиціях інших облікових записів.

Колишні керівники Twitter заявили журналістам, що ці тести підтверджують факт скасування обмежень.

Вони наголошують, що вкрай малоймовірно, що ця зміна відбулася випадково чи без відома та керівництва персоналу компанії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мощный взрыв в Донецке, есть жертвы: фото, видео

03.03.2018 - 15:12
Как мы уже сообщали, сегодня около двух часов дня в Ворошиловском районе Донецка возле ресторана «Шато» взорвался автомобиль. Взрыв был очень мощным — его слышал весь город. На данный момент ...

«Ляшко перепутал парламент с гулянкой в сауне»: видео

25.02.2017
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко ...

Мхитаряну судья помог забить лучший гол в карьере: видео

27.12.2016
Бывший плеймейкер донецкого «Шахтера», выступающий ...