Італія і Франція домовились купити 700 ракет для ЗРК SAMP/T, який нададуть Україні

Однією з причин затримки надання Україні обіцяної системи ПРО SAMP/T було питання снарядів до неї. А це дороговартісні ракети (майже 3 млн. євро за кожну).

І ось стало відомо, що Італія і Франція домовились про спільне замовлення 700 ракет Aster-30 вартістю 2 млрд євро для франко-італійського ЗРК SAMP/T. Про це повідомило французьке видання l’Opinion.

Видання уточнює, що частина ракет залишиться в Італії та Франції. Скільки саме буде доставлено в Україну, невідомо.

Наразі ми фактично маємо лише дві установки NASAMS від США і одну сучасну ППО IRIS-T від Німеччини.

Також є рішення про передачу нам ще 6 NASAMS від США і однієї такої системи від Канади (там вирішили закупити її для нас у американців). Плюс на початку цього року нам обіцяли другу IRIS-T від Німеччини і ще дві протягом року.  Італія і Франція обіцяли надати одну свою «SAMP-T». Крім того, США і Німеччина нададуть по одній батареї Patriot.

Тобто всього разом нам вже пообіцяли 13 різних ситем ППО (дві установки Patriot від Нідерландів не рахуємо, бо рішення поки не ухвалено офіційно). Разом з трьома отриманими будемо мати 16…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Били ногами в лицо и снимали видео: в Одессе девочки-подростки поиздевались над сверстницей

04.08.2018 - 18:29
В Одессе группа девочек-подростков жестоко избила ровесницу якобы из-за того, что та прогулялась с каким-то Андреем. Видео группового избиения опубликовала в Facebook Катюша Гринкевич-Раскидная. В группе «Лучшие люди Одессы» она ...