ISW заперечив успіх ПВК «Вагнера» під Бахмутом

Кремлівські фашисти брешуть про просування окупантів в районі Бахмута, аби показати «успіхи» принаймні на одній ділянці фронту на тлі тяжких поразок в Харківській та Херсонській областях. Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну, зокрема, заявив американський Інститут дослідження війни (ISW): «Російські війська не досягають значного прогресу в районі Бахмута Донецької області або деінде вздовж лінії фронту».

Вказується, що фактично окупанти здійснили обмежене просування на Бахмутському напрямку, але дуже повільними темпами і з великими втратами. Керівник приватної військової компанії Вагнер, яка воює на цій ділянці фронту, Пригожин заявив про просування на 100-200 метрів на день і стверджує, що це нормальний темп сучасного наступу. ISW вважає це твердження абсурдним.

Насправді Пригожин вдвічі завищив швидкість просування ПВК Вагнера, адже за три місяці вона пройшла близько дванадцяти кілометрів. Для порівняння Збройні сили України з другого по восьме жовтня пройшли двадцять км в Херсонській області. А за неповний вересень в Харківській області – понад шістдесят (причому ширина фронту склала близько 120 км).

Тим часом, нардеп, волонтер та блогер Юрій Мисягін оприлюднив чергове відео наших захисників з Бахмутського напрямку, які зняли два трупи чергових ліквідованих бойовиків ЧВК Вагнера. Схоже, вони змогли перед смертю підлізти дуже близько до нашої позиції.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликована съемка фигур высшего пилотажа из кабины самолета, видео

29.08.2018 - 21:01
Выступление авиационной группы высшего пилотажа ВМС США Blue Angels — изюминка любого американского авиашоу. В августе компания Boeing провела уже ставшее традиционным авиашоу Seafair, в котором участвовали «Голубые ангелы». Авиационная ...

Как перевоспитать агрессивную кошку

09.10.2016
Насколько сложно перевоспитать агрессивную, кусающую ...

Простая прическа для девочек на каждый день (видео)

11.10.2015
Любой девушке хочется быть единственной ...