ISW заперечив успіх ПВК «Вагнера» під Бахмутом

Кремлівські фашисти брешуть про просування окупантів в районі Бахмута, аби показати «успіхи» принаймні на одній ділянці фронту на тлі тяжких поразок в Харківській та Херсонській областях. Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну, зокрема, заявив американський Інститут дослідження війни (ISW): «Російські війська не досягають значного прогресу в районі Бахмута Донецької області або деінде вздовж лінії фронту».

Вказується, що фактично окупанти здійснили обмежене просування на Бахмутському напрямку, але дуже повільними темпами і з великими втратами. Керівник приватної військової компанії Вагнер, яка воює на цій ділянці фронту, Пригожин заявив про просування на 100-200 метрів на день і стверджує, що це нормальний темп сучасного наступу. ISW вважає це твердження абсурдним.

Насправді Пригожин вдвічі завищив швидкість просування ПВК Вагнера, адже за три місяці вона пройшла близько дванадцяти кілометрів. Для порівняння Збройні сили України з другого по восьме жовтня пройшли двадцять км в Херсонській області. А за неповний вересень в Харківській області – понад шістдесят (причому ширина фронту склала близько 120 км).

Тим часом, нардеп, волонтер та блогер Юрій Мисягін оприлюднив чергове відео наших захисників з Бахмутського напрямку, які зняли два трупи чергових ліквідованих бойовиків ЧВК Вагнера. Схоже, вони змогли перед смертю підлізти дуже близько до нашої позиції.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Реал» в основное время проиграл «Баварии» 1:2. Видео голов

18.04.2017 - 23:39
В Мадриде завершился очень напряженный матч четвертьфинала Лиги чемпионов, в котором «Реал» принимал после гостевой победы «Баварию». На 56-ой минуте благодаря голу с пенальти Роберта Левандовски немцы вышли вперед, но победа ...

В руки силовиков попалась «редкая птица» из ДНР: видео

15.12.2016
Прикольно, оказывается в ДНР был ...

В Подмосковье потерпел крушение танк (видео)

03.06.2016
Происшествие с танком случилось у ...