ISW заперечив просування окупантів на Куп’янському напрямку

Російських загарбників може не бути у селі Дворічне Харківської області, про окупацію якого на початку лютого раніше повідомляли різні джерела, зокрема український авторитетний укладач фронтових мап «DeepState».

Принаймні американський Інститут вивчення війни в останньому звіті про російсько-українську війну заявив, що його експерти не знайшли візуальних підтверджень перебування інтервентів в населеному пункті.

Мало того, ISW взагалі сумнівається в тому, що агресор зумів просунутися вперед (до міста Дворічна) на цій ділянці фронту. Також американці підкреслюють, що рашисти плутають в своїх матеріалах місто Дворічна і розташоване поруч село Дворічне, радіючи вигаданій перемозі.

«DeepState» на актуальній мапі стверджує, що ворог крім Дворічного вчора захопив ще й значну частину сусіднього села Гряниківка. 

Загалом же ми схильні довіряти «DeepState», хоча хотілось би в даному випадку помилятися. Інтервенти дійсно з різних причин можуть не перебувати в Дворічному, але, швидше за все, саме вони його контролюють.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

При помощи винтовки исполнили музыкальный хит (видео)

03.01.2016 - 12:56
Как оказалось, музыку можно исполнять на чем угодно. В том числе и с помощью оружия. Известный видеоблогер Крис Чен решил использовать для этого автоматическую малокалиберную винтовку. Музыкальное произведение он выбрал ...

В Москве пьяный пожарный наехал на девятерых человек: видео

30.03.2017
Двигаясь задним ходом на территории ...

Ночные столкновения возле Верховной Рады: видео

18.10.2017
Организаторы протестов в Киеве соорудили ...