ISW вказав на створення на фронті умов для контрнаступу ЗСУ

Сили оборони виснажують російських окупантів на Бахмутському напрямку, створюючи умови для майбутнього контрнаступу Збройних сил України. Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну заявив американський Інститут вивчення війни «ISW».

Якщо вдуматися, ці слова абсолютно нічого не прогнозують, а лише констатують ситуацію на фронті: «Ймовірна неминуча кульмінація наступу ЗС РФ довкола Бахмута, уже завершений їхній наступ у районі Вугледара та зупинений наступ на Луганщині створюють міцні умови для майбутнього українського контрнаступу».

Нагадаємо, ISW в кінці 2022 року стверджувало, що наступ окупантів на Бахмутському напрямку вже захлинувся, але після цього ворог захопив там значні території. А кілька днів назад ISW разом з переважною більшістю західних джерел казали, що ЗСУ виходять з Бахмута, але вони досі там.

Так, на цій війні прогнози – справа не вдячна. І це почалося з самого початку, коли вистояв Київ, а інтервенти відступили з північної України, чого взагалі ніхто, окрім самих українців, не чекав. І далі всі ключові події ставалися несподівано і всупереч очікуванням експертів.

Але позиція «The Wall Street Journal» про те, що метою загарбників було не стільки взяття Бахмута, скільки виснаження українських військових, взагалі дивна й неадекватна. До речі, теж саме на днях заявив і ватажок терористичної російсько-фашистської ПВК Вагнер Пригожин.

Звісно з тезою — «за вісім місяців боїв за місто Україна втратила частину військ, необхідних для весняного наступу» – ніхто не сперечається. Але росіяни хочуть виснажити і знищити не лише наше військо, а й всю Україну і всіх українців.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Белка ругается, не желая идти в дупло (видео)

08.04.2016 - 03:00
Зверьку так понравилось спать на пледе, что он не поддается ни на уговоры, ни попытки насильно его оттуда убрать. Реакция белки не поддается никакому описанию, это надо видеть, благо видео ...

В Швеции применили авиабомбы для тушения пожара: видео

27.07.2018
Истребители могут быть полезны не ...