ISW вказав на причину жахливих втрат окупантів під Вугледаром

Жахливі втрати російських окупантів під Вугледаром при відсутності результата викликані не стільки поганим командуванням на місцях, скільки тим, що 155-а бригада морської піхоти Тихоокеанського флоту сформована з погано підготовлених мобілізованих.

Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну, серед іншого, розповів американський Інститут вивчення війни (ISW). На прикладі Вугледару його експерти говорять про «інституційні проблеми» та  «вкрай дисфункціональну тактику» армії РФ.

Як більш доступно пояснює військовий експерт Руслан Лєвієв, російські мобілізовані можуть тримати оборону, оскільки це простіше і менш ризиковано, але не придатні для штурмових дій.

А професійних військових у Путіна донедавна вистачало тільки на Бахмутський напрямок, але, схоже, що й тут вони вже закінчуються. Для підготовки нових профі у Кремля просто нема часу – Москва спішить урвати побільше української території до серйозної військової допомоги від Заходу Україні навесні.

Хоча, наприклад, рашист і терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) звинувачує у всіх бідах загарбників під Вугледаром командування на місцях.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017 - 23:44
Удивительно, но самый красивый гол текущего года был забит в первый его день. Именно 1-го января Оливье Жиру сотворил свой шедевр пяткой. Эту премию имении выдающегося венгерского форварда Ференца Пушкаша ...

В новом клипе Седокова спела без нижнего белья: видео

14.04.2018
Экс-исполнительница группы «Виа Гра» Анна ...

Турецкий мультфильм про Эрдогана и Путина набирает просмотры в сети (видео)

27.12.2015
Турецкие мультипликаторы оперативно создали мультфильм ...