ISW розповів про вірогідність російської загрози Запоріжжю

Російські окупанти не мають достатньої переваги над Силами оборони України для того, щоб вести чисельні наступальні операції відразу в кількох напрямках. Тому агресор, вірогідно, сконцентрується на Донбасі, а перекидання 30 тисяч інтервентів на Запорізький напрямок недостатньо для того, щоб атакувати місто Запоріжжя.

Такий очевидний висновок в останньому звіті про російсько-українську війну зробив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Фактично його опосередковано підтверджує в ранковому звіті за минулу добу й речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун:

«Російська федерація зосереджує зусилля на ведені наступальних дій на Куп’янському (Сватівському), Лиманському (Кремінському), Бахмутському, Авдіївському (Донецькому) та Новопавлівському (Вугледарському) напрямках».

Тобто, ворог наступає по лінії фронту на всьому Донбасі (Донецька і Луганська області). Але за даними українського воєнного експерта і авторитетного укладача фронтових мап «DeepState», успіхи має тільки на Бахмутському напрямку.

Тоді як на Запорізькому і Херсонському напрямках спостерігається відносне затишшя. Дивись мапу.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Группа «Ленинград» сняла очередной клип: видео

01.09.2017 - 00:50
На просторах интернета появился очередной клип группы «Ленинград» На этот раз он снят на песню «Ч.П.Х». В видео задействованы такие известные личности, как Александр Невзоров и Александр Кержаков, а также ...

Крошечный фонарик питается от тепла рук (видео)

20.11.2015
Термоэлектрический генератор часто используют для ...