ISW розкрив план російських військ на Херсонщині

На перший погляд загадкові та незрозумілі цивільним дії російських окупантів в Херсонській області протягом останнього місяця насправді є спробою підготувати по можливості безпечний відхід своїх військ з правого берегу Дніпра на лівий. Адже колони військ однаково вразливі, як у наступі, так і під час відступу.

Принаймні, американський Інститут вивчення війни (ISW) в останньому зведенні про російсько-українську війну стверджує, що пріоритетом для загарбників на Херсонському напрямку є організоване виведення своїх сил через Дніпро і затримка ЗСУ, а зовсім не намагання повністю зупинити український контрнаступ.

І справа не лише в вірогідних ракетно-артилерійських ударах по колонам і переправам через Дніпро, а й в тому, що окремі відступаючи підрозділи ворога можуть порівняно легко потрапляти в комбіновані оточення (з однієї сторони Збройні сили України, з іншої – нездолана річка).

Тобто, чисто логістично відступ на східний берег Дніпра досить складно спланувати й провести без великих втрат.

Тим часом, інтервент, який пише в телеграм-каналі «Тринадцатый» цікавиться, навіщо вони взагалі лізли в Херсон, а зараз тікають, якщо тільки в перший день «операції» в його 247 десантно-штурмовому полку (Ставрополь) загинули 76 загарбників включно з командиром полку?

Колись (на жаль, схоже, що не скоро) це питання в більш широкому сенсі поставить російське суспільство в цілому — якого ляда вони взагалі полізли в Україну? І тоді вже маячня про загрозу вторгнення НАТО не пройде.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Гречишкин из «Зари» забил великолепный гол «Ворскле»: видео

05.03.2017 - 19:49
В матче 20-го тура чемпионата Украины луганская «Заря» в гостях обыграла полтавскую «Ворсклу» со счетом 2:1. Открыл счет в этом матче красивейшим ударом со штрафного удара Дмитрий Гречишкин, который воспользовался ...

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018
Демонстрируя всему миру разработки новых ...

На певца Макса Барских на сцене напала фанатка: видео

12.02.2019
На украинского певца Макса Барских ...