ІSW помилково зафіксував «тактичні успіхи» окупантів на Куп’янському напрямку

Російські окупанти за період з четвертого по шосте лютого, вірогідно, досягли тактичних (місцевих) успіхів північно-східніше Куп’янська. Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну повідомив американський Інститут вивчення війни (ІSW).

В свою чергу, український авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» у своєму звіті за шосте лютого про цю ділянку фронту написав: «На Сватівському (Куп’янському) напрямку — тривають позиційні бої в районі Куземівки».

А головне, що на своїй мапі «DeepState» не зафіксував жодних змін на цій ділянці фронту.

Очевидно, ІSW мав на увазі місцевий успіх агресора, який стався ще позавчора – інтервенти захопили частину села Дворічне в сірій зоні. «DeepState» про це повідомляв вчора.

Плюс, певна плутанина в медійній сфері виникла через те, що поруч розташоване селище міського типу Дворічна. Деякі ЗМІ і пабліки помилково вказують саме його, однак наразі бої йдуть все-таки в селі Дворічне. Дивись мапу.

Але бої в сірій зоні важко назвати «тактичними успіхами». Схоже, що ІSW чи то заплутався в географії, чи повірив рашистській пропаганді, яка тотально плутає Дворічне і Дворічну.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Игра «Синий кит» подняла на уши полицию Киева – чудом успели спасти девочку: видео

19.02.2017 - 15:18
Полиция Киева, бросив большие силы на поиски пропавшей девочки, которая ввязалась в смертельно опасную игру «Синий кит», сумела ее найти и спасти от самоубийства. Об этом рассказал начальник полиции Киева ...

Как готовилось покушение на Геращенко: видео

23.01.2017
СБУ опубликовала запись переговоров двоих ...